Kamasi Washington wystąpi w Warszawie! – BILETY

News

Łamiący wszelkie muzyczne schematy Kamasi Washington wystąpi w przyszłym roku w Polsce.

Kamasi Washington to genialny amerykański saksofonista, mający na koncie współpracę z takimi legendami jazzu jak m.in. Wayne Shorter czy Herbie Hancock, hip hopowymi legendami – Snopp Dogg, Kendric Lamar czy wielkimi eksperymentatorami jak Thundercat czy Flying Lotus. Kamasi już od swojej debiutanckiej płyty odkrywał nowe brzmienie jazzu, a jego płyta z 2015 roku „The Epic” potwierdziła tylko jego geniusz.

Wyczekiwana kontynuacja debiutanckiej płyty („Heaven and Earth”), została podzielona na dwie części, za pomocą których Washington konfrontuje rzeczywistość z kosmicznym teatrem. W ten sposób artysta rozlicza się z obecnym globalnym chaosem i przedstawia swoją wizję przyszłości. Utworom „Fists of Fury” i „The Space Travelers Lullaby” towarzyszą obrazy stworzone przez uznaną brytyjską artystkę i reżysera – Jenn Nkiru, odpowiedzialną m.in. za produkcję hitowego klipu „APESHIT” Beyonce i Jay-Z. Bogate wizualne kontekstualizacje inspirowane są bardziej ekspansywną współpracą przy filmowym projekcie „Heaven And Earth” który ma zostać opublikowany w późniejszym terminie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tymczasem Kamasi Washington wraca do Polski na koncert. Artysta wystąpi 11.03 w warszawskiej Stodole. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży i są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →