Kamaal Williams wyda nową płytę

60
News
Kamaal Williams

Wydawnictwo zapowiada singiel „One More Time”, do którego powstał również teledysk.

Kamaal Williams – artysta czerpiący z europejskiej elektroniki i amerykańskiego jazzu

Kamaal Williams to jedna z czołowych postaci młodej sceny jazzowo-elektronicznej. Zaczynał od fascynacji tradycyjną chińską kaligrafią, później było graffiti, hip-hop i muzyka elektroniczna (jako producent działa pod pseudonimem Henry Wu), ale największym sukcesem okazał się duet z Yussefem Dayesem.

Black Focus – ich debiutancki album z 2016 roku – znajdował się w czołówce niemalże wszystkich branżowych podsumowań roku i utorował drogę do festiwalów na całym globie. Później, w 2018 roku, artysta wydał solową płytę The Return, która odbiła się głośnym echem w muzycznym światku.

Kamaal Williams powraca 

Już wkrótce ukaże się kolejna w solowej karierze Williamsa płyta studyjna. Będzie ona nosiła tytuł Wu Hen i światło dzienne ujrzy dzięki wytwórni Black Focus dokładnie 24 lipca. Na krążku nie zabraknie gości, będziemy mogli usłyszeć m.in. Mach-Hommy’ego, Miguela Atwood-Fergusona, Grega Paula i Lauren Faith. Album zapowiada singiel One More Time.

Kamaal Williams –  One More Time

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.