Kalendarz imprez drum’n’bass w lipcu 2020

Eventpromo News
drum'n'bass

Wygląda na to, że lipiec będzie miesiącem gdy scena lekko podniesie się z kolan po 4 miesięcznej przerwie. Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia z muzyką drum’n’bass w lipcu.

Ograniczenia związane z koronawirusem w naszym kraju są powoli znoszone, a tym samym wracają wydarzenia z muzyką. Na chwilę obecną są pewne obostrzenia, przez co usłyszymy jedynie polskich djów i producentów, jednak nasza scena może się pochwalić wieloma ciekawymi nazwiskami.

3 lipca – Drop That Rave – Święta Krowa, Kraków

drum'n'bass

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Znani na krakowskiej scenie Mr Floppy oraz jego partnerka Shandrill – bohaterka Munoselekcji– zapraszają na wybuchową mieszankę elektroniki w krakowskim lokalu Święta Krowa. Jungle, dnb, breakbeat czy uk hardcore to główne gatunki, które prezentować będzie wyżej wspomniana dwójka w noc 3 lipca.

Mr Floppy – Livestream #6


4 lipca – Peep&JJ Outdoor Jam – Vol V – Łeba

drum'n'bass

Nowi członkowie kolektywu Breaky Vibes Peep & JJ, zapraszają na swoje coroczne Jam Session w nadmorskiej Łebie. Piąta odsłona tego wydarzenia ponownie będzie miała miejsce przy wejściu na plażę, pod adresem Leśna 1. Peep & JJ zapowiadają masę pozytywnej energii, dobrego jedzenia oraz gości za konsoletą.

Peep – Breaky Vibes Stream

JJ – Breaky Vibes Stream


4 lipca – Bass Garden – Akwarium, Warszawa

drum'n'bass

Sezonowy cykl imprez we współpracy portalu Elektrowkręta i klubu Akwarium. Projekt skierowany głównie do fanów muzyki drum’n’bass, której towarzyszy także specjalny wystrój wnętrza. Tym razem liquidowa scena stanie na ogródku, a wystąpi na niej Kosay, Shandrill, Simba, Nai, Infrastate, Wobler, Impolite, Major F i wielu więcej. Do klubu Akwarium w Warszawie zapraszamy w sobotę 4 lipca od godziny 16:00.

Kosay – Newborn


10 lipca – Drum’air’turgia – P23, Katowice

drum'n'bass

Na Dziedzińcu budynku, w którym znajduje się klub P23, odbędzie się trzecia edycja letniego cyklu Drum’air’turgia. Przez limity, bilety na  poprzednią odsłonę zostały bardzo szybko wyprzedane. Duże zainteresowanie sprawiło, że organizatorzy wracają w piątek 10 lipca z mieszanką deep, liquid i neuro drum’n’bass od naszych rodzimych artystów, w składzie: Kuba Adamek, Detoxic, Panton, Contact, Barney, Bitels.

Kuba Adamek – Rainy Season

Zobacz także: Munoradar: Kuba Adamek – drum’n’bass i ambient


11 lipca – Drum Visions Boat – Wrocław

drum'n'bass

Dzień później we Wrocławiu coroczna tradycja, jaką jest drum’n’bass na Łodzi. The Visions musieli przenieść swoje wydarzenie, które pierwotnie miało odbyć się w czerwcu, jednak to nie przeszkodziło wyprzedaniu wszystkich biletów. Organizatorzy uruchomili także drugi rejs z muzyką techno, na który pozostały ostatnie wlotki. Na Drum’n’bass’owej Łodzi zagrają: Detoxic, Sick, Macbeat i Inside Defect b2b JanG. Tuż po rejsie odbędzie się after party w murach klubu Wyspa Tamka. Reset&Gaara, Mad Noizze & Gulek oraz Detoxic i Sick, to drum’n’bass’owi goście tej części wydarzenia.

Detoxic – Grootslang


17 lipca – Trilo – P29, Łódź

Trilo

175 BPM odpowiedzialni ze scenę Raban na festiwalu Fest, odmrażają łódzką scenę drum’n’bass na całego! W piątek 17 lipca w łódzkim klubie P29 zagra dla Was DJ i producent prosto ze słowacji – Trilo. Na supporcie Contact, oraz reprezentacja 175BPM: Ginee, Sick i ZENon

Trilo & QO – Push It To The Limit


18 lipca – DNB Lake 2020 – Zalew Sulejowski, Alibi

drum'n'bass

Łódzkie Sonic Nation Events również powraca ze swoim sezonowym projektem. Tegoroczne DNB Lake 2020 odbędzie się nad Zalewem Sulejowskim, w tamtejszym Alibi Bar. W tym roku usłyszymy rezydentów cyklu, w którego skład wchodzą: członek legendarnej ekipy Sonic Trip –  Infinity, a także Akira, Sinusoyda i goście. Ilość miejsc ograniczona.

Sinusoyda – Astral

Dystans społeczny na imprezach

Na wszystkich wydarzeniach obowiązuje dystans społeczny, a na ich terenach znajdziecie dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Zalecamy korzystać z maseczek i zachowywać ostrożność w dużych skupiskach.

Zobacz także: Munoradar: Switch Technique – specjalista od hard dnb

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →