Kalendarz imprez drum’n’bass na wrzesień 2020

Eventpromo
dnb polska eventy wydarzenia nfsop dnb melody dimension vision nocny targ

Koniec wakacji nie oznacza końca letniego szaleństwa. Miejscówki i kluby mają wciąż wiele do zaoferowania klubowiczom jesienią. Sprawdźcie gdzie się bawić do drum’n’bassu we wrześniu.

4 września – Dimension – Nocny Targ Towarzyski, Poznań

Wrzesień rozpoczynamy od prawdziwej bomby w tych trudnych czasach. Już dziś w Poznaniu wystąpi Dimension, który po raz ostatni nasz kraj odwiedzał na Audioriver 2019. Gwiazda światowego formatu, znana z takich hitów jak Pull Me Under, If You Want To czy UK, zagra w towarzystwie Polskiego supportu w składzie: Sick, Pogan, Buhhaj i Panic System. Co ciekawe impreza jest darmowa, jednak trzeba zapłacić na wejściu 30 PLN, które można później wymienić na barze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dimension – Pull Me Under

Zobacz także: Dimension w Poznaniu na Nocnym Targu


4 września – 18. urodziny Addiction Records – P29, Łódź

addiction ros dnb liquid atmospheric lodz mono radicall

W tym samym czasie w Łodzi swoją 18-stkę obchodzić będzie Addiction Records należące do Rosa. Wydawnictwo, które wypromowało takich artystów jak Jam Thieves czy ZeroZero, po wizycie w Sopocie i Katowicach, na cel obrało stolicę drum’n’bassu– Łódź. Na kolejnych obchodach urodzin Addiction Records wystąpią Radicall, Mono i założyciel Ros.

Radicall – Peace Of Mind


5 września – DNB Melody – Soda, Łódź

dnb melody drum&bass bass lodz akira sonic nation

Pandemia nie przeszkadza w hucznym celebrowaniu jubileuszu także łódzkiemu DJ-owi i MC o pseudonimie Akira. To już coroczna tradycja i wszystko wskazuje na to, że i w tym roku dojdzie ona do skutku. Dzień po urodzinach Addiction Records, Sonic Nation Events zapraszają na kolejną odsłonę DNB Melody. Gośćmi jubilata są dobrze znane Polskie nazwiska drum’n’bass m.in Infinity, Krusty, J-cop, Sinusoyda i wielu więcej.

Infinity, MC Akira & J-Cop


5 września – Drumba – Święta Krowa, Kraków

drumba shandrill mr floppy krakow dnb drum&bass

Na skromne spotkanie z muzyką drum&bass zapraszamy także do Krakowa. W miejscu, które mocno kojarzy nam się z tymi brzmieniami czyli w Świętej Krowie, wystąpią tamtejsi Mr Floppy i Shandrill. Ta wybuchowa para przez całą noc serwować będzie pełen przekrój dnb ze wskazaniem na neuro i rollery.

Shandrill – September 2020 Drum&Bass Mix


11 września – BassTrip: DNB Sport – Adega, Poznań

dnb sport poznan

Poznański kolektyw Bass Trip zaprasza na drugą odsłonę ich projektu DNB Sport, który odbędzie się w poznańskim Adega Sports. Po udanej pierwszej edycji organizatorzy zdecydowali rozszerzyć line up i przedłużyć wydarzenie. Dla nieobecnych odbędzie się transmisja na żywo na Facebooku.

Wystąpią: Anthila, Przester, R:A, Rh.ion, In-vert, DareYou, STR i KSNC.


12 września – Neurofunk Society of Poland 5th Anniversary – Wyspa Tamka, Wrocław

nfsop neurofunk society of poland neuro techstep drum&bass wrocław wyspa tamka

Po pełnym jubileuszy pierwszym weekendzie września, w kolejnym nie będzie gorzej. 5 lat swojej działalności świętuje bowiem Neurofunk Society of Poland. Projekt skupia się głównie na neurofunkowych i techstepowych brzmieniach z najlepszych lat świetności gatunku. NFSoP kładą nacisk także na granie na gramofonach, czego spodziewać można się po występujących gościach także na ich urodzinach. Wszyscy fani oldschoolowego brzmienia dnb nie mogą przegapić tego wydarzenia.

Line up: Sayko, Genom, Efate, Dzako, Martin Builder, Erykk Muotek, Raf Muotek i Mad Noizze.

Sayko – Beats For Love 2018


12 września – DNBmagedon – Ambasada, Łódź

dnb drum&bass dnbmagedon łódź ambasada

Ponownie Łódź, jednak tym razem ekipa Basement Crew, która zaprosiła do siebie Projekt Działkowix. Tu także nie zabraknie urodzinowego świętowania, a głównym bohaterem będzie Arte. Na wydarzeniu wystąpi 10 DJ-ów i 4 MC – po takiej mieszance możecie spodziewać się iście atomowego, drum’n’bassowego uderzenia.


12 września – Bass Garden – Akwarium, Warszawa

Bass Garden to cykl, który przetrwał praktycznie całe lato. Drum’n’bassowy event co 2 tygodnie przyciągał wiele spragnionych bassu twarzy, a 12 września odbędzie się po raz ostatni w tym sezonie. To nie oznacza końca działań portalu Elektrowkręta na stołecznej scenie dnb. Zespół ze zdwojoną siłą powróci późniejszą jesienią – będzie na co czekać.

Negativ – Breaky Vibes Podcast 033


18 września – Visions Music Fest 2020 – Wrocław

visions music fest wroclaw festival dnb techno

The Vision kolejny raz zajmują się swoim Wrocławskim festiwalem pełnym najróżniejszej elektroniki. W tym roku organizatorzy postawili na kilka odsłon popularnych Boat Party, które wystartują z Bulwaru Dunikowskiego we Wrocławiu. Ponadto after party i całe 2 dni zabawy przy takich artystach jak: HRRSN, Solvane, Kid Simis, Essex, Siasia, CJ Art, Macbeat, Radicall, Saltea, Gaara&Reset, Mad Noizze i inni.

Essex – Hot16Challange


 26 września – 175BPM & Friends – P29, Łódź

175bpm dnb drumandbass lodz p29 bobson ginee buhhaj

Mimo, że w Łodzi drum’n’bass jest tydzień w tydzień, fanatykom wciąż to się nie nudzi. Ostatni weekend września, jak i zamknięcie sezonu letniego w Łodzi należy do kolektywu 175BPM. W klubie P29 wystąpią sami organizatorzy jak i ich przyjaciele z całej Polski. Po zaproszonych gościach możecie spodziewać się pełnego przekroju gatunku drum’n’bass.

Zagrają: Andrew Bobson, Buhhaj, Ginee, Protest, Gruesome, Sick i ZENon.

Kup Bilet Otwarty na dowolne wydarzenie

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →