Kalendarz imprez drum’n’bass na styczeń 2020

Eventpromo
DNB

Przed nami rok 2020, a wraz z nim cała masa muzyki drum'n'bass. Już w styczniu nasz kraj odwiedzi kilka zagranicznych gwiazd takich jak Congo Natty, Danny Byrd czy Makoto.

Imprezy drum’n’bass w styczniu 2020

Zastanawiasz się gdzie posłuchać muzyki drum’n’bass w tym miesiącu w Polsce? Sprawdź nasz kalendarz na styczeń 2020.

11 stycznia – Warsaw Jungle Massive #36 fest. Congo Natty, Pogłos, Warszawa

MJ

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gościem 36. odsłony wydarzenia Warsaw Jungle Massive będzie legendarny Congo Natty. Przy Burakowskiej 12 w Warszawie odbyło się najwięcej edycji WJM i tak będzie i tym razem. 2 sceny z muzyką drum’n’bass, jungle i reggae, nagłośnienie od Jah Love Soundsystem, a także polscy i zagraniczni artyści: Congo Natty, Cheeba, Kwazar, Freedomsound, Simon Sayz i wielu więcej.


11 stycznia – Liquid’akcja, INQbator, Katowice

liquid

Jedno z ostatnich wydarzeń w legendarnym INQbatorze to drum’n’bass’owa Liquid’akcja. Wydarzenie poświęcone melodyjnym i wokalowym klimatom, o które zadbają nasi czołowi artyści tego odłamu czyli Silence Groove i Skeletone. 


11 stycznia – Futudrama, Święta Krowa, Kraków

Futudrama

Pierwszym tegorocznym gościem kolektywu Futudrama jest ZENon z Łodzi, który 11 stycznia wystąpi w krakowskiej Świętej Krowie. Gród Kraka dobrze zna tego łódzkiego DJa, jednak będzie to pierwszy raz jak zagra on na imprezie Futudramy. Oprócz gościa z centrum Polski wystąpi lokalna reprezentacja w składzie: Mr Floppy, Kontrol i Kenjah. Muzycznie neurofunk, liquid i jump-up.


17 stycznia – Ostatnia Drum’a’turgia w INQ, INQbator, Katowice

drumaturgia

Już niebawem katowicki INQbator się zamyka. Po wielu latach niesamowitych wydarzeń, klub dostał wypowiedzenie i jeszcze tej zimy przestanie istnieć. Drum’a’turgia, która zorganizowała tam dziesiątki eventów z muzyką drum’n’bass zaprasza na ostatnią imprezę w tym klimacie, na której wystąpi 11 artystów z całej Polski. Na scenie głównej swoją selekcję zaprezentuje: Radicall, Noisy, Freedomsound, Gulek, Saltea i Kuaq. Drugi parkiet należeć będzie do członków Drum’a’turgi czyli: Sierra Cosworth, Contact, DubHee oraz Barney.


18 stycznia – Raban On Tour: Danny Byrd, 999, Warszawa

Danny Byrd

Powracamy do Warszawy, gdzie 18 stycznia wystąpi jedna z gwiazd Hospital Records czyli Danny Byrd. Tym razem drum’n’bass wybrzmi w klubie 999, a za support odpowiedzialni będą lokalni Dje – Wobler, Sick, Simba i Panton oraz wsparcie z Łodzi od Ginee. Wydarzenie rozpoczyna trasę promującą Kręgi Taneczne na Fest Festival.


18 stycznia – DrumObsession 87 with Dillinja, Projekt Lab, Poznań

dillinja

Headlinerem 87. edycji DrumObsession będzie sam Dillinja, który zagra wyjątkowego seta z przedziału lat 1994-1999. Tego wieczoru poznański kolektyw otwiera też niesławny Mordor – czyli scenę -1 Projekt LAB.  To miejsce przejmą tej nocy reprezentanci ekipy Dungeon Beats, którzy będą mieli  własnego headlinera z okolic 140 BPM.


18 stycznia – Hectic8 with QUA Rush, Tunel, Wrocław

Qua Rush

Hectic powraca na imprezową mapę Wrocławia z importem prosto z UK. Liquidowy DJ i producent Qua Rush o włoskich korzeniach, należy do Shiva Sound Crew i Reesestance. We wrocławskim klubie Tunel wystąpi 18 stycznia z założycielami projektu: Saltea i MacBeat.


18 stycznia – Komora Basowa Vol 34, STK, Kraków

W nowym roku Komora Basowa również nie zwalnia tempa. 34 edycja ich cyklu odbędzie się w STK47 18 stycznia. Tym razem ich gośćmi będą łódzkie ekipy Bassline Assasins i Pretorians w składzie: Subject, Satan, Patologic, Dub U i MC MTS.


24 stycznia – SnowFest Festival On Tour: Makoto, Sfinks700, Sopot

Makoto

Zimowa edycja festiwalu SnowFest w Szczyrku również wybiera się w tour po Polsce. Pod koniec stycznia w sopockim Sfinks700 wystąpi japoński artysta muzyki drum’n’bass Makoto. DJ i Producent odkryty przez niekwestionowaną legendę LTJ Bukem związany jest z Hospital Records, a Sopot odwiedzi w ramach oficjalnego Before Party. Na supporcie wystąpią: ROS, Detoxic i DIA.


24 stycznia – Raban On Tour: Magnetude, SiXa, Katowice

Magnetude

Kolejna rozgrzewka przed Fest Festival odbędzie się w Katowicach. Zaproszeni artyści wystąpili w Polsce ponad rok temu w Łodzi. Po genialnych singlach na RAM Records czy Blackout Music wracają do naszego kraju w ramach trasy Raban Stage by 175 BPM. Magnetude, o których mowa to brytyjsko- rosyjski duet, który tworzy Jae Overtech i Rusty K.


24 stycznia – Korekcja Basu, D.K Luksus, Wrocław

Korekcja

Tydzień po występie Qua Rush we Wrocławiu, drum’n’bass powróci do klubu D.K Luksus. Korekcja Basu to nowy cykl imprez, na którym zagra 12 Djów i producentów z Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta. Na dwóch scenach muzycznych usłyszymy liquid, deep, neurofunk i hard dnb. Wystąpią m.in: MAD, Kosay, Mad Noizze, Gulek i wielu więcej.


25 stycznia – Propaganda meets Detoxic, Wyjście Awaryjne, Opole

propagdanda

Opole także ma swoje drum’n’bass’owe propozycje na nowy rok. Jedną z nich jest wydarzenie kolektywu Propaganda SoundSystem, które będzie miało miejsce w klubie Wyjście Awaryjne, 25 stycznia. Gościem specjalnym pierwszego ich eventu w 2020 jest Detoxic, rezydent Sfinks700 oraz członek Breaky Vibes.  


31 stycznia – Bassfuzja with Technimatic, Jasna1, Warszawa

Technimatic

Koniec stycznia w Warszawie przyniesie kolejną  porcję muzyki drum’n’bass, tym razem w klubie Jasna1. Po niesamowitym występie na pierwszej edycji Fest festival, duet Technimatic powraca do Polski. Tym razem Brytyjczycy pojawią się w naszym kraju za sprawą Bassriver oraz Bassline na ich cyklu Bassfuzja.


31 stycznia – Bashment 2020, Soda Underground Stage, Łódź

Bashment

Bashment to seria, która zapoczątkowała modę na „urodzinowe” imprezy z dużym hałasem. Po dłuższej przerwie cykl powraca do stolicy drum’n’bass’u jaką jest Łódź. O muzykę w Soda Underground Stage zadbają dobrze znane łódzkie (i nie tylko!) twarze: Kasper, Atmosphere, Krusty, Ginee, Sinusoyda, Simba, Domel, Septimus, Subject oraz członkowie Burning Lion Kollektive.

Zobacz także: TOP20 Polskich numerów drum’n’bass 2019.

Muzyka Klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →