Kalendarz imprez drum’n’bass w marcu 2020

Eventpromo
Dnb marzec

Wiosna zapowiada się pod znakiem kolejnej porcji muzyki drum’n’bass oraz zagranicznych gości w całej Polsce. Sprawdź nasz kalendarz połamanych imprez na marzec 2020.

Zimowe imprezy drum’n’bass w Polsce

Początek roku dla fanów drum’n’bassu był bardzo aktywny. Za nami SnowFest Festival oraz kilka przystanków Raban On Tour by 175BPM. Nie zabrakło także Camo&Krooked w Warszawie, Hospitality w sopockim Sfinks700 czy wielu innych zagranicznych występów jak Dilinja, Bredren, Arkaik, Technimatic. Z miesiąca na miesiąc polscy promotorzy mają do zaoferowania coraz więcej. Sprawdźcie nasze propozycje imprez drum’n’bass na marzec 2020.

Kyoku
fot. Kyoku Fanpage
Depth Tones
fot. Breaky Vibes Fanpage
SnowFest
fot. SnowFest Festival Fanpage

fot. 175BPM- Drum&Bass Fanpage

Imprezy drum’n’bass w marcu 2020

Sprawdźcie nasze propozycje na drum’n’bassowe wydarzenia w marcu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

14 marca – Hoofbeats Music with Holotrope & Joshu4, Sub-Club, Rybnik

Holotrope

Na terenie Górnego Śląska, w Rybniku, od dłuższego czasu działa Sub-Club. Klub prowadzony jest przez wielkich miłośników tego gatunku. Dzięki położeniu blisko czeskiej granicy, chłopaki coraz częściej zapraszają tamtejszych artystów. W marcu ich gośćmi będą producenci i dje – Holotrope i Joshu4. Muzycy reprezentują czeski, neurofunkowy label Hoofbeats Music.

Holotrope – Izotope14 marca – Raban On Tour: Krakota, Wyspa Tamka, Wrocław

Krakota1

Tego samego dnia we Wrocławiu odbędzie się kolejny before przed Raban Stage by 175BPM na FestFestival 2020. W bardzo interesującym miejscu jakim jest Wyspa Tamka, zagra przedstawiciel Hospital RecordsKrakota. Standardowo na supporcie delegacja 175BPM oraz lokalne wsparcie – Ginee, Sick, Buhhaj, Macbeat oraz Gulek.

Krakota – 3 Turntables for Serato


Zobacz także: FestFestival 2019 – Relacja z Raban Stage.


20 marca – We Bring You Back The Sound with Philth, AfterEgo, Szczecin

Philth

Jak się okazuje, w Szczecinie od dawna jest mocna reprezentacja drum’n’bass’owych klimatów. Na przestrzeni ostatnich lat, w tym mieście mogliśmy słyszeć już takich artystów jak Kyrist, GLXY, Document One, Fracture i wielu więcej. Tamtejszy kolektyw RaveRiver zapewnia regularnie najlepsze deep drum’n’bassowe wibracje sprowadzając wielu zagranicznych, dobrze zapowiadających się artystów. 20 marca w AfterEgo wystąpi brytyjczyk Philth ze swoim nowym albumem Moments In Time.

Philth & Bredren – Butterfunk


21 marca – Raban On Tour: John B, TAMA, Poznań

JohnB3

Pierwszy dzień wiosny w Poznaniu to kolejny przystanek w trasie Raban On Tour by 175BPM. Tym razem kontrowersyjny, lecz wciąż w Polsce uwielbiany gwiazdor wystąpi w klubie TAMA. To jeden z niewielu drum’n’bass’owych akcentów w tym miejscu, przez co niewątpliwie szczególnie warto się wybrać 21 marca do Tamy.

John B – Let It Roll 2016


21 marca – DNB Melody, Soda, Łódź

dnbmelody

Tymczasem w Łodzi wiosnę powitamy z kultowym cyklem DNB Melody, który odbędzie się w dobrze znanym Soda Underground Stage. Tym razem głównie lokalny skład z ulubieńcami łódzkiej sceny. Na scenie wystąpią: Kriba, Razor Point, Infinity, Akira i Sinusoyda.

Sinusoyda – Breaky Vibes Podcast 025


27 marca – Rollercoaster DNB: Telekinesis, D.K. Luksus, Wrocław

Telekinesis

Koniec marca to prawdziwe zatrzęsienie imprez drum’n’bass. Na początek znowu we Wrocławiu, tym razem neurofunkowy duet, wydający w legendarnym Blackout Music oraz Eatbrain. Tamtejszy skład do D.K. Luksus zaprosił duet Telekinesis ze Słowenii, który zasłynął takimi epkami jak New World Order, In My Mind, czy najnowsze Dark Fate. Projekt tworzą DJ Markoman i Smooth, który występował z Gydrą w formule b2b na zeszłorocznym FestFestival 2019. Na supporcie DJ-e i producenci m.in Mad Noizze, Creafect i Plichu.  

Telekinesis- New World Order27 marca – Raban On Tour: Krakota, Sfinks700, Sopot

Krakota2

Wspomniany wcześniej Krakota w Polsce zagra dwa razy. W ostatni piątek miesiąca usłyszycie go także w Sfinks700. To już kolejny gość z Hospital Records, który wystąpi w tym mieście na przestrzeni kilku tygodni. Sopotu nie mogło zabraknąć na mapie polskiego tour promującego Raban Stage by 175BPM na FestFestival 2020. Tu także usłyszycie już znane z innych wydarzeń postacie, w tym Sick, Detoxic, Buhhaj, Kosay czy Peep&JJ.

Krakota – Sea Air27 marca – Neurodydaktyka: One Way , DJ Beaty, Szpitalna 1, Kraków

Neurodydaktyka

Shandrill to DJ-ka odpowiedzialna za krakowski projekt Neurodydaktyka, który z każdą edycją jest coraz bardziej popularny. Wydarzenie skierowane głównie do fanów cięższych odmian drum’n’bassu, a ich zdecydowanie nie brakuje również w Krakowie. W piątek 27 marca przy Szpitalnej 1 na kolejnej edycji cyklu wystąpią czesi: DJ Beaty i One Way. Ludzie związani z największymi czeskimi festiwalami z muzyką drum’n’bass jak Let It Roll, Trident Festival czy Beats For Love zagrają w towarzystwie lokalnej ekipy Mr Floppy, Zborjan i założycielka cyklu- Shandrill.

One Way – Beats For Love 2017


28 marca – Drum&Bassova, NRD, Toruń

Drum&bassova

Jedno z ostatnich wydarzeń marca to projekt Drum&Bassova w Toruniu. W przeciwieństwie do Neurodydaktyki, założeniem projektu Drum&Bassova, są bardziej stonowane odmiany jak deep, atmospheric, a także liquid drum’n’bass. Po ostatniej edycji z członkami poznańskiego DrumObsession, przyszedł czas na Breaky Vibes z Trójmiasta. Detoxic, Noisy i Esba to kolejni goście toruńskiego kolektywu. Nie zabraknie także założycieli projektu Hałasova i Fullarity. Wszystko utrzymane w klimacie, z którego znacie wcześniejsze imprezy Drum&Bassova.

Detoxic – Oblivion


Zobacz także: Wywiad z Detoxic


28 marca – DrumObsession #88 with Lewis James, Projekt Lab, Poznań

DO

DrumObsession za chwilę dobrnie do setnej edycji ich kultowego poznańskiego cyklu. Zdążyli już przyzwyczaić swoich fanów do oryginalnych bookingów z całego świata i nie inaczej będzie także 28 marca. Na 88. odsłonie DrumObsession zobaczycie przedstawiciela Exit Records Lewisa Jamesa. Brzmienie irlandzkiego artysty to eksperymentowanie z muzyką dnb, dub czy techno, przez co ciężko przypisać mu konkretne ramy gatunkowe. To kolejne z tych wydarzeń którego nie można przegapić, podobnie do innych spod szyldu DrumObsession.

Lewis James – No Team


Zobacz także: 13. urodziny DrumObsessionPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →