Kalendarz imprez drum&bass na lipiec 2021

Artykuł Eventpromo
drumandbass calendar dnb poland

Lato wystartowało na całego, większość letnich spotów jest już otwarta, kluby również zaczynają przyjmować pierwszych gości. Lipiec fanom drum&bass przyniesie jeszcze więcej wrażeń, niż zeszły miesiąc. Sprawdźcie zestawienie najciekawszych wydarzeń tego miesiąca.

2 lipca – Telekinesis – ZŁO, Wrocław

telekinesis wroclaw rollercoaster dnb drumandbass drum&bass neurofunk bass zlo

Wydarzenie, które przez pandemię koronawirusa było kilkukrotnie przekładane, nareszcie dojdzie do skutku. W piątek 2 lipca w dawnym klubie D.K Luksus, który obecnie nosi nazwę ZŁO, wystąpi Słoweński duet Telekinesis. Artyści odpowiedzialni są za dziesiątki wydawnictw dla takich wytwórni jak Blackout czy Eatbrain. Organizatorami wydarzenia jest kolektyw Rollercoaster DNB, który wystąpi na supporcie słoweńskich gwiazd.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Telekinesis – NWO


2 lipca – 19 Urodziny Addiction Records – Ulica Elektryków, Gdańsk

addiction records ulica elektrykow gdansk birthday

19. urodziny legendarnej, polskiej wytwórni Addiction Records to spotkanie z rodzimymi nazwiskami. Na czele nikt inny jak Satl oraz SQ Bass. Ponadto Harland, znany z liqudowych produkcji m.in na Integral Records, Absys i samym Addiction, Reza, Dia i gospodarz ROSWydarzenie odbędzie się w Gdańsku, na scenie przy Ulicy Elektryków w piątek 2 lipca.

Satl – So Much Better


3 lipca – Impak – SiXa, Katowice

impak katowice sixa dnb neuro neurofunk drumandbass

W tym miesiącu w Katowicach dwa interesujące wydarzenia. Pierwsze już w sobotni wieczór wraz z niemieckim Impakiem, oraz Polską załogą neurofunkowych dusz. Na supporcie Niemca zagrają m.in Mold Wasp, Krzyku, Shandrill i wielu więcej. Jeżeli lubisz neurofunk, i mocniejsze akcenty to wydarzenie zdecydowanie dla Ciebie.

Impak – Speed Up


9 lipca – Current Value – Nowa Rezydencja, Kraków

nowa rezydencja current value drumandbass dnb

Na pierwsze urodziny Nowej Rezydencji w Krakowie zaproszono niemieckiego gościa z gatunku drum&bass. Current Value odpowiedzialny jest za setki singli i remixów, przez co to jedna z najciekawszych postaci na scenie. W tym dniu towarzyszyć mu będą Sick, Spisek Jednego, Kosay, Floppy i CoolBid. 

Current Value – Dark Smile


10 lipca – Bass Towers – 2wieże Centrum Sportów, Warszawa

bass tower warszawa waraw drumnandbass dnb

Stolica ma wiele niesamowitych miejscówek, które świetnie sprawdzą się na imprezę z muzyką drum&bass. 2 wieże na Żeraniu to jedno z nich, a w sobotę 10 lipca będzie okazja posłuchać tam muzyki od lokalnych gości: Tom Encore, N O I, Enes, Impolite, Uberkraft i wielu więcej.


10 lipca – Bromberg Tattoo – Fabryka Lloyda

fabryka llolyda bromber tatoo konwent

Nowe miejsce na mapie Bydgoszczy, czyli Fabryka Lloyda. 10 lipca odbędzie się tam Konwent Tatuaży wraz z oficjalnym afterparty. Organizatorzy postawili na znane postacie z polskiej sceny, które umilą swoją muzyką to artystyczne wydarzenie. Do późnych godzin nocnych grać będą Detoxic, ZENon, Buhhaj, Demolka, Shandrill i SnowBPM. Muzycznie od deepu, przez rollery aż do neurofunku.

Typecell – Superior (Detoxic Remix)


10 lipca – Drum’a’turgia – CEL, Katowice

Kolejna odsłona popularnego katowickiego projektu drum’a’turgia w nowym klubie CEL. Organizatorzy ponownie postawili na skład djsko-producencki, na czele którego stoi rodzimy duet Handra. Artyści stworzyli sporo świetnej muzyki, która wydawana była m.in na Addictive Behaviour Records i Influenza Media. Zafascynowani głębokim, nowoczesnym stylem, łączą granie cyfrowe z winylem, tworząc niezapomniane show. Na supporcie członkowie wrocławskiej ekipy SPD Crew czyli Saltea i Macbeat, ponadto dubHee, Barney, Ahare i Untitled Fragments.

Handra & Mystic State – Side Effect (Fre4knc Remix)


16 lipca – Neurodydaktyka – Szpitalna1, Kraków

Odżył także projekt Neurodydaktyka, tworzony przez djkę Shandrill. Krakowska publika kolejny weekend z rzędu będzie miała okazję na zabawę przy mocniejszych, drum&bassowych brzmieniach. Tym razem bez zagranicznego headlinera, ale wciąż ciekawie, ambitnie i szybko. Wystąpią: Detoxic, Bambi Uzi, Hash, C-Fly i założycielka cyklu Shandrill. Klasycznie spotkanie przy Szpitalnej1 w Krakowie.

Detoxic – Grootslang


24 lipca – DrumObsession & Friends – Projekt Lab

To jedno z ostatnich lipcowych wydarzeń. Poznań także wraca do normalności, a co za tym idzie, kolektyw DrumObsession również. W związku z tym już 24 lipca Panowie zapraszają na spotkanie z nimi oraz ich przyjaciółmi do poznańskiego Labu. Gościem wieczoru w Poznaniu będzie również Radicall, którego występ poprzedzony będzie świetnymi setami w formule b2b od Alegria, Bambi Uzi, Artiztix, Anthila i innych.

Radicall – Ursa Major

Zobacz także: Kalendarz drum&bass na czerwiec 2021

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →