Wielki powrót Justice – nowy album!

News

Ich znak rozpoznawczy to krzyż, gitarowe riffy oraz ciężki bass! Justice zapowiadają wydanie nowego albumu jeszcze w tym roku!

Projekt Justice został założony 8 lat temu przez dwóch Francuzów – Gasparda Auge oraz Xaviera de Rosnay. Ich pierwsze wydawnictwo dla Ed Banger Records z 2003 roku – remix utworu Simian „Never Be Alone” okazał się jednym z większych klubowych hitów. Bardzo często można było go usłyszeć w setach takich gwiazd jak Erol Alkan, Tiga, 2 Many DJ’s czy też Ivan Smagghe. Rok później remix ukazał się na International DeeJay Gigolo Records, a w 2006 roku sublabel Virgin Records wydał ten sam utwór pod nazwą „We Are Your Friends”, który w ostateczności osiągnął globalny komercyjny sukces.

Następnie przyszły propozycje dokonania remixów m.in. dla takich sław jak: N*E*R*D*, Fatboy Slim, Soulwax, Daft Punk, Britney Spears czy też Franz Ferdinand. W 2007 roku do sprzedaży tafił debiutancki album Justice – „†”, z którego pochodzi hit „D.A.N.C.E.”. Obecnie duet ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród w tym Grammy Awards oraz MTV Europe Music Awards.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teraz po czterech latach od długogrającego debiutu Justice zapowiadają wydanie nowego albumu, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Wczoraj wieczorem na swoim oficjalnym fanpage’u duet napisał:

THE BEATING OF A MILLION DRUMS
THE FIRE OF A MILLION GUNS
THE MOTHER OF A MILLION SONS

„CIVILIZATION”
First single of Justice’s upcoming album
04-04-11

Wygląda na to, że Gaspard oraz Xaviera po dłuższej przerwie postanowili powrócić do gry! O tym czy duet nie starcił formy będziemy mogli się przekonać już 4 kwietnia, kiedy to singiel „Civilization” trafi do sprzedaży.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →