Loop pool

Recenzje

Info

Data wydania:
2008/04/23
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Kim jest tajemniczy Jurek P? Uważnym obserwatorom sceny to pytanie ciśnie się na usta już od jakiegoś czasu, natomiast gwarantuje Wam, że padać będzie coraz częściej.

Nie pojawia się znikąd, ma za sobą całkiem udaną karierę na scenie psytrance, gdzie wydał liczne produkcje jako min Praecox, Mass Turbo czy Big Wigs. W 2007 wydał zaskakującą EP-kę dla Whirlpoolsex Music, ta zaś spotkała się ze znakomitym responsem ze strony DJ’ów.

„Loop pool”
zaczyna się absolutnie genialnym utworem tytułowym – perkusyjny, pełen bleepów, i fx’ów, zabiera nas w podwodną podróż po świecie znakomitego minimal techno. Ten numer rozpoczyna się i żyje własnym życiem. Właśnie na nim położył swoje ręce mastermind labelu – Jacek Sienkiewicz. Z oryginału pozostawił tylko parę najbardziej charakterystycznych elementów. Obdarł ze wszystkich warstw i przerobił na tech-funkowy, perkusyjny kawałek, w zdelayowany sposób wprowadzający nas w iście….. kościelny nastrój.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Strona B to ukłon w stronę eksperymentalnej twarzy Recognition. „Cherry Bessel” prowadzi w nieznane, to cyber lot przez świat rozpędzonych maszyn, natomiast „Das und didas” zmienia się w refleksyjnego potwora.

To kolejna udana płyta wytwórni Jacka Sienkiewicza – autorska i głęboka. Jakaż daleka od zalewającej nas zewsząd masy neo-, pseudo- czy też post- minimalu, a jakaż bliska korzeniom prawdziwego techno w najczystszej postaci. Stworzona z lekkością i fantazją sprawia, że z zapartym oddechem będziemy śledzić następne kroki Jurka Przeździeckiego – już w maju płyta dla Boshke Beats z remixem Roberta Babicza!

autor: Michał „Bshosa” Brzozowski

Jurek P – „Loop pool” EP

tracklisting :
a1 loop pool
a2 loop pool (jacek sienkiewicz rmx)
b1 cherry bessel
b2 das und didas

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →