Junior Boys na żywo w Warszawie – BILETY!

Wydarzenie

12 września w Warszawie na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Junior Boys. Będzie to niepowtarzalna okazja by zobaczyć na żywo grupę w trakcie ostatniej europejskiej trasy przed długą przerwą.

Junior Boys powstali w 1999 roku w Hamilton w Kanadzie i obecnie skład grupy tworzą Jeremy Greenspan i Matt Didemus. Debiutowali albumem „Last Exit” wydanym w 2004 roku przez Kin Records, a następnie reedytowanym przez Domino, wytwórnię matkę ich drugiego pełnogrającego albumu „So This Is Goodbye”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Remixami utworów z płyty zajęli się m.in.: Carl Craig, Hot Chip, Tensnake czy Kode9. Płyta otrzymała nominację w plebiscycie Polaris Music Prize w kategorii 'Najlepszy Album’, a remix Carla Craiga został nawet nominowany do nagrody Grammy. Od tego czasu artyści wydali jeszcze dwa długogrające albumy – „Begon Dull Care” oraz „It’s all true” wszystkie dla Domino.

Artyście wystąpią na jedynym koncercie w naszym kraju w warszawskim klubie 1500m2 już 12 września. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

12.09. – JUNIOR BOYS

Miejsce: 1500m2 – Warszawa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →