Szef Ibiza Global Radio w poznańskich Oczach – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Gościem specjalnym drugiej edycji Electronic Exultation & Playground będzie człowiek odpowiedzialny za Ibiza Global Radio - Jose Maria Ramon. Impreza odbędzie się 14 marca w poznańskim klubie Oczy.

Jose Maria Ramon to DJ i dyrektor muzyczny Ibiza Global Radio. Urodził się w 1972 roku na Ibizie. Pierwszą styczność z radiem miał w wieku 13 lat. Jego audycje zdobyły 3 krajowe nagrody za najlepszą elektroniczną audycję radiową w Hiszpanii, „Visious Music Awards 2011”, „DJ Mag Awards 2011” i „Electronica & Roll Awards 2012”.
Podczas 25 lat pracy z muzyką grał w najlepszych klubach na Ibizie, jak Ushuaia, Space (rezydent przez 5 lat), Pacha, Cafe Del Mar i wielu innych. Nie pominął również światowych klubów w takich miastach jak Dubai, Berlin, Paryż, Rzym czy Milan.
Obecnie skupia się na produkcji muzycznej mogąc pochwalić się kontraktami z takimi wytwórniami jak Cream Couture, Celestial czy Blue Dye.
14 marca Jose Maria Ramon zagra w poznańskim klubie Oczy. Tej nocy zagrają również Popkids Vibes, Sebastian Oscilla i Nathan Pole.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →