Joris Voorn na klubowo w Polsce!

News

Joris Voorn to obecnie jeden z najlepszych artystów eksportowych Holandii. Na początku grudnia wystąpi on w poznańskim klubie SQ oraz w warszawskim klubie 55.

Współzałożyciel znanej wytwórni Rejected, wspaniały dj i producent, autor jednej z nagłośniejszych kompilacji tego roku – Balance 014, na której artyście udało się zmiksować ponad 100 utworów oraz zwycięzca Ibiza DJ Awards 2009 w kategorii „Największe odkrycie”. Tak po krótce można opisać sylwetkę Jorisa Voorna.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Joris Voorn był także jedną z głównych gwiazd tegorocznej edycji Audioriver (zobacz zdjęcia). Wielu uznało jego set za najlepszy występ festiwalu.

 

Już za niespełna dwa miesiace, dokładnie 11 i 12 grudnia 2009 roku będziemy mieli okazję usłyszeć Jorisa Voorna w wersji klubowej, a to wszystko za sprawą warszawskiego kolektywu detroitZDRóJ. Holenderski artsyta wystąpi w piątek w poznańskim klubie SQ, a w sobotę w stołecznym klubie 55.

 

 

Więcej informacji na temat występów Jorisa Voorna w Polsce znajdziecie już wkrótce na muzikanova.pl. Teraz zapraszamy Was do przesłuchania „Essential Mix”, który Voorn nagrał dla BBC Radio 1 w kwietniu tego roku.

 

KLIKNIJ ABY POBRAĆ SET

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →