Jon Hopkins zapowiada nową EPkę i udostępnia cover utworu Rogera i Briana Eno

Fot. Materiały prasowe
News
Jon Hopkins i odmienne stany świadomości

Jon Hopkins poinformował, że już niedługo światło dzienne ujrzy jego premierowa minipłyta. Sprawdźcie szczegóły.

Jon Hopkins i jego ulubieni artyści

Krążek będzie nosić tytuł Piano Versions i ukaże się 16 kwietnia 2021 roku w wersji cyfrowej oraz 2 lipca 2021 roku w formie fizycznej.

Jon Hopkins zapowiedział, że będzie to EPka zawierająca covery innych artystów. Na trackliście znajdziemy kawałki Thoma Yorke’a Dawn Chorus, Heron Jamesa Yorksotna, Modern Driveway Luke’a Abbotta oraz Wintergreen, który pochodzi z albumu Rogera i Briana Eno z 2020 roku. I to właśnie tej ostatniej kompozycji możemy posłuchać już teraz.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jon Hopkins – Wintergreen

W informacji prasowej dotyczącej Piano Versions, możemy przeczytać, że utwory, które trafiły na wydawnictwo mają minimalny, ambientowy, fortepianowy charakter.

Po raz pierwszy pokochałem prostotę, gdy moje stare pianino stało się centrum całej płyty. Ale znaczenie wpuszczenia świata zewnętrznego do nagrań jest dla mnie tak samo istotne jak zawsze, więc są tu warstwy przypadkowego hałasu, śpiew ptaków, dźwięk kogoś zmywającego naczynia w studyjnej kuchni – cokolwiek działo się poza moim pokojem jest włączone, a nawet zaakcentowane. Chcę, żeby ludzie usłyszeli nie tylko nagrania, ale żeby poczuli, jak to było być w studiu i tworzyć je – opowiada Jon Hopkins.

Piano Versions jest prezentowana przez brytyjskiego producenta, jako płyta towarzysząca wydanej w 2014 roku Asleep Versions. Ostatni album Hopkinsa, Singularity, ukazał się w 2018 roku.

Jon Hopkins Piano Versions – lista utworów

  1. Dawn Chorus
  2. Heron
  3. Modern Driveway
  4. Wintergreen

Jon Hopkins i jego ulubieni artyści

Okładka EPki Piano Versions 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →