John Roberts na żywo w Warszawie – BILETY!

Wydarzenie

15 czerwca w nowym miejscu na klubowej mapie Warszawy - Niedorzeczni 500od1500 - wystąpi na żywo John Roberts. Będzie to doskonała okazja do wysłuchania materiału z ostatniego albumu "Fences".

Poza serią niesamowitych EP-ek i setkami gorących występów John Roberts jest przede wszystkim autorem jednego z najlepszych albumów 2010 roku – „Glass Eights„. Jego pełnoprawny debiut okazał się nie lada gratką dla miłośników elektroniki z całego globu, na długo pozostając w ich pamięci. Dziś, trzy lata później, John powraca do legendarnej wytwórni z Hamburga ze swoim długo oczekiwanym dzieckiem – „Fences„.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowe wydawnictwo, zainspirowane z jednej strony psychologicznymi efektami jego ciągłych podróży, z drugiej strony pokazujące bardzo ciekawany muzyczny background artysty stało się specyficznym autobiograficznym kolażem, w warstwie muzycznej łączącym dźwięki z tak odległych od siebie styli jak UK hardcore czy tradycyjna muzyka japońska.

John Roberts wystąpi na żywo w nowym miejscu na warszawskiej mapie klubowej – Niedorzeczni 500od500 – już w najbliższą sobotę 15 czerwca. Bilety możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

15.06.2013 | SET IT OFF – JOHN ROBERTS LIVE | 500OD1500 | WARSZAWA

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →