Nadchodzi drugi album Johna Robertsa

Zapowiedzi

Artysta poinformował, że w maju tego roku należy spodziewać się premiery następcy doskonałego albumu "Glass Eights" z 2010 roku.

Urodzony w okolicach Cleveland w stanie Ohio John Roberts poznał świat muzyki elektronicznej w wieku 15 lat, gdy odkrył undergroundowe rave’y w swoim rodzinnym mieście. To był zaledwie pierwszy krok. Nieco później Roberts zapisał się na kurs reżyserii dźwięku, który dał mu podstawy koniecznie do rozpoczęcia kariery jako producent.
Po ukończeniu studiów postanowił spędzić rok w Berlinie, gdzie poznał Romy Zips, ówczesną bookerkę ekipy Dial. I to właśnie ona przekazała demo młodego Amerykanina Lawrence’owi i Carstenowi Jostowi. Dzięki jej dobroci, Roberts stał się pierwszym artystą nie urodzonym w Niemczech w ekipie Dial, dla którego nagrał album „Glass Eights„.
Wspomniany „Glass Eight” to jedna z tych płyt, które nigdy się nie nudzą. Mimo tego cieszy fakt, że wkrótce doczekamy się nowego albumu artysty. John Roberts poinformował o zakończeniu prac nad nim za pośrednictwem swojej strony na Facebooku.
W chwili obecnej nie znamy wielu szczegółów na temat wydawnictwa, oprócz tego, że ukaże się na Dial w maju. Oczekujemy czegoś naprawdę wyjątkowego! 🙂

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →