Słuchamy nowej płyty Johna Robertsa

Zapowiedzi

Znamy już większość szczegółów na temat nowego albumu Johna Robertsa, zatytułowanego "Fences". Artysta opublikował 8-minutowy preview wydawnictwa.

Urodzony w okolicach Cleveland w stanie Ohio John Roberts poznał świat muzyki elektronicznej w wieku 15 lat, gdy odkrył undergroundowe rave’y w swoim rodzinnym mieście. Nieco później Roberts zapisał się na kurs reżyserii dźwięku, który dał mu podstawy koniecznie do rozpoczęcia kariery producenta.
Po ukończeniu studiów spędził rok w Berlinie, gdzie poznał Romy Zips, ówczesną bookerkę ekipy Dial. To ona przekazała demo młodego Amerykanina Lawrence’owi i Carstenowi Jostowi, którzy wkrótce zakontraktowali jego debiutancki album „Glass Eights„.
Pasją Robertsa jest nie tylko muzyka, ale też podróże. Jako redaktor magazynu The Travel Almanac odwiedził w ostatnich latach wiele interesujących miejsc na całym świecie, które zainspirowały go do nagrania drugiego krążka, zatytułowanego „Fences„. Z pomocą dyktafonu rejestrował dźwięki, które po obróbce w jego nowojorskim studio trafiły na płytę.
Poniżej znajdziecie 8-minutowy preview albumu „Fences”. Całość zostanie wydana 27 maja na Dial.
John Roberts – Fences [Dial]
Data wydania: 27.05.2013
Tracklista:
01. Bleach
02. Palace
03. Mussels
04. Shoes
05. Calico
06. Braids
07. Plaster
08. Fences
09. Blanket
10. Chalkdust

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →