John Frusciante prezentuje nowy teledysk

News
John Frusciante w hołdzie zmarłej kotce

John Frusciante opublikował właśnie wideoklip do swojego najnowszego singla Brand E. Zobaczcie.

John Frusciante w hołdzie zmarłej kotce

Kawałek Brand E zapowiada nachodzący album gitarzysty Red Hot Chili Peppers, który ukaże się 23 października, nakładem weneckiej wytwórni Timesig Snares. Płyta będzie nosić tytuł Maya. Maya to imię niedawno zmarłej kotki muzyka. To właśnie jej pamięci John Frusciante dedykuje swój najnowszy krążek. Członek RHCP zapowiada, że album w całości zawierać będzie muzykę elektroniczną i będzie pozbawiona partii wokalnych.

Maya była ze mną przez ostatnie 15 lat, kiedy tworzyłem muzykę i pracowałem, jako artysta. Kochałem te stworzenie ponad wszystko, podobnie, jak kocham muzykę. Dlatego zdecydowałem się na tak osobisty tytuł swojej nowej płyty. Nie wydawało się właściwe wydawać tego albumu, jako Trickfinger, dlatego podpisałem go swoim imieniem – tłumaczy Frusciante

John Frusciante - Maya

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

okładka albumu

Tracklista:

  1. Brand E 
  2. Usbrup Pensul
  3. Flying
  4. Pleasure Explanation
  5. Blind Aim
  6. Reach Out
  7. Amethblowl
  8. Zillion
  9. Anja Motherless

John Frusciante w hipnotyzującym teledysku do singla Brand E

Artystyczny klip do Brand E, w którym John Frusciante występuje u boku Lee Bootee, wyreżyserowała Amalía Irons. Obraz możecie obejrzeć poniżej.

John Frusciante – Brand E

Ostatni longplay Johna Frusciante to Enclosure z 2014 roku, a Trickfinger to She Smiles Because She Presses the Button z czerwca obecnego roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →