John Digweed w Polsce już za 10 dni

Zapowiedzi

Odliczamy dni do niekwestionowanego wydarzenia klubowego roku w naszym kraju - John Digweed zagra w dwóch polskich klubach: SQ i Piekarnia.

Każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką klubową, musiał spotkać się z nazwiskiem angielskiego didżeja i producenta, Johna Digweeda. W pierwszej połowie lat 90-tych rezydował w klubie Renaissance, był pierwszym brytyjskim DJ-em (razem z Sashą), który objął rezydenturę w USA, nieustannie przoduje w rankingach 10 najlepszych, międzynarodowych DJ-ów, sporządzanych przez, cenione w kręgach klubowych, wydawnictwa DJ Magazine i Muzik.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Krążek „For What You Dream Of” wydany w jego własnej wytwórni płytowej „Bedrock” w 1993 roku, został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do kultowego już filmu „Trainspotting”, co przysporzyło mu wielu nowych fanów. Kolejne kamienie milowe to m.in. zainicjowanie comiesięcznego klubowego eventu Bedrock, który rozrósł się do skali międzynarodowej i status złotej płyty za album „Renaissance” stworzony wspólnie z Sashą.

 

„Digweed to dj, który od ponad dekady niestrudzenie pracuje tworząc muzykę house dla ludzi, i który wie jak to robić w mistrzowskim stylu”

 

 

Talent Digweed’a sprawia, że jego pojawienie się nawet w odległych zakątkach Australii, Afryki i Azji spotyka się z takim samym uznaniem i budzi podobne emocje, jak w rodzimej Europie czy Ameryce. I nic nie wskazuje na to, by stan ten miał ulec zmianie. Tylko nieliczni potrafią tak jak on gromadzić na swoich występach kilkanastu/ kilkadziesięcio tysięczną publiczność. Wyjątkowo rzadko można usłyszeć Johna w klubowym wydaniu.

Digweed prowadzi cotygodniową, jedną z najsłynniejszych audycji radiowych poświęconych muzyce klubowej w londyńskiej rozgłośni KISS 100 odsłuchiwaną przez rzesze fanów na całym świecie.

 

 

14 kwietnia 2008 roku pojawiła się najnowsza kompilacja stworzona przez Johna Digweeda – Transitions Vol. 4. Na mixie trwającym 73 minuty znajdziemy 22 utwory. Usłyszymy tam znane już Ink & Needle, Guy J, Pig & Dan, jak również premiery w postaci Henry Saiz, Myers Briggs czy też Soliquid.

Jak wielki jest jego talent świadczą słowa w jakich napisał o nim wspomniany już branżowy „DJ Magazine” : „Digweed to dj, który od ponad dekady niestrudzenie pracuje tworząc muzykę house dla ludzi, i który wie jak to robić w mistrzowskim stylu”

 

18 kwietnia 2009 John Digweed wystąpi w poznańskim klubie SQ w ramach wyjątkowego wydarzenia HEROES WEEKEND. Będzie to bezsprzecznie jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych w dotychczasowej działalności SQ klubu. Na tę imprezę możecie KUPIĆ BILET na muzikanova.pl

 

Bilety:
– przedsprzedaż : 45 zł.(sklep Mayer – ul. Szkolna 17, sklep Oakley
1242 – Stary Browar (nowa część) – ul. Półwiejska 42)
– przedsprzedaż internetowa: www.muzikanova.pl/bilety/  45 zł.
– w dniu imprezy: 50 zł. karty klubowe: białe 40 zł, srebrne 35 zł.

 

Dzień wcześniej 17 kwietnia Digweed odwiedzi warszawski klub Piekarnia

 

John Digweed Live

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →