Joey Beltram w Poznaniu i Warszawie – BILETY!

2 691
Wydarzenie
Joey Beltram w Poznaniu i Warszawie – BILETY!

Żywa legenda Techno - Joey Beltram zagra 10 i 11 grudnia kolejno w Poznaniu oraz Warszawie. Zmów bilety na występ artysty w Eskulapie już teraz!

Joey Beltram to bezapelacyjnie jeden z najważniejszych artystów związanych z muzyką Techno. Należy on do grona najbardziej odróżnialnych producentów gatunku, guru dla całego środowiska i subkultury Techno. Za gramofonami stanał już jako 12-latek, a 5 lat później nagrał swoją debiutancką płytę dla nowojorskiej wytwórni Nu Grooye. Największą jednak popularność i uznanie przyniosły mu produkcje wydane dla berlińskiego labelu Tresor oraz brytyjskiego Nova Mute.

 

 

Obecnie Beltram ma na swoim koncie dziesiątki singli, remixów oraz pięć albumów, w tym „Places” dla Tresora, przez wielu uznany za arcydzieło o największym ciężarze gatunkowym dla całej muzyki elektronicznej.

 

 

Już 10 i 11 grudnia 2010 roku będziemy mieli niepowtarzalną okazję, aby usłyszeć Joey Beltrama na żywo w dwóch polskich miastach – Poznaniu oraz Warszawie. W stolicy wielkopolski artysta wystąpi w ramach legendarnego już na klubowej mapie naszego kraju cyklu imprez – Tresor – w klubie Eskulap. Dzień później Beltram zagra w stołecznym klubie M25.

 

Więcej info: