Jody Wisternoff na poznańskim Dziedzińcu – BILETY!

2 161
Wydarzenie
Jody Wisternoff na poznańskim Dziedzińcu – BILETY!

20 sierpnia na poznańskim Dziedzińcu na wszystkich fanów muzyki house czeka prawdziwa bomba! Gwiazdą wieczoru będzie Jody Wisternoff, połowa znanego duetu Way Out West!

Kto miał już okazję uczestniczyć w ‚dziedzinach’ wie, że niesamowita aranżacja otwartej przestrzeni, niepowtarzalna atmosfera, klimatyczne wizuale i ciekawi artyści powodują, że każda impreza w tym miejscu na długo zapada w pamięci!

20 sierpnia gwiazdą kolejnej odsłony serii imprez „SQ na Dziedzińcu” będzie jeden z bardziej doświadczonych djów na świecie – Jody Wisternoff. Artysta zaczynał jako nastolatek od sukcesów w rejonach hip hopowych, by na początku poprzedniej dekady zacząć produkować house, czym przyciągnął uwagę weterana sceny Nicka Warrena. W 1994 roku panowie połączyli siły i tak powstała jedna z najważniejszych grup w muzyce elektronicznej – Way Out West.

Jednak sam Jody jako DJ i producent także nie próżnuje. Współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak: Faithless, Kosheen, Paul Van Dyk czy James Holden. Występy na całym świecie, dwie kompilacje na Kickin i po jednej na Bliss i Silver Planet sprawiają, że Wisternoff uznawany jest za jednego z najważniejszych twórców muzyki elektronicznej.

Źródło: materiały organizatora


Intensified Mixes : Frisky Radio by jodywisternoff

Way Out There : Proton Radio Mixes by jodywisternoff