Jochen Trappe na OIOMie @ Łódź

News

W klubie OIOM w Łodzi 25 stycznia wystąpi artysta nagrywający dla cenionej wytwórni Connaisseur Recordings - Jochen Trappe!

Jochen Trappe to świeżo upieczony producent pochodzący z północnych Niemiec. Już jako 6-latek pod naporem rodziców grał na trąbce w orkiestrze dętej. Szło mu nieźle, do czasu kiedy to kupił sobie swój pierwszy komputer. Trąbka poszła w odstawkę a młody Jochen zaczął wcielać od dawna obecną miłość do elektronicznych dźwięków i funkowych beatów w pierwsze muzyczne produkcje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponieważ od tamtego czasu minęły wieki, nie ma co sie dziwić że szanowny Pan Trappe ma już na swoim koncie parę zgrabnych tracków. Jego debiutancka plyta „Organic”, wydana w roku 2006 na Connaisseur Recordings okazała się hitem i otworzyła mu furtkę do kariery na niezależnej scenie techno.

Kolejne udane Epki to Blackout Barbados (Connaisseur) oraz My Glitchy Attitude (Volt). Remixował kawałki takich artystów jak Claude Von Stroke, Goldfish & der Dulz czy Lützenkirchen. Obecnie Jochen pracuje nad swoim pierwszym albumem, który ma zostac wydany w tym roku.

Autorskie oprogramowanie oraz rozmaite narzedzia i wtyczki, nadają jego utworom często brudnego, szorstkiego brzmienia, a głębokie dźwięki przeplatające się z nutą cyfrowej słodyczy trafnie definują charakterystyczny dla niego, eksperymentalny styl grania. Metaforycznie rzecz ujmując, szufladę jego dzwieków można najlepiej złożyć z ręcznie ukształtowanych Mouse on Mars – śrub, foremnych a la Stevie Wonder – uchwytów i niezniszczalnych desek Daft Punk’u.

Mimo iż swoimi live-actami regularnie rozgrzewa ludzi na całym świecie, nie miał jeszcze okazji zaprezentowac się polskiej publicznosci. 25 stycznia zagra po raz pierwszy w naszym pięknym kraju i jeszcze piękniejszym miescie – Łodzi, gdzie supportowac będzię go jego rodak Carlotte oraz lokalni techno herosi w skladzie Barbara Klein, G-Sound oraz jubilat Tumik…ojjjj będzie się działo w OIOMie

Impreza TUMIK b-day party – JOCHEN TRAPPE

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →