Płyta dla 30-latków od Joakima

Zapowiedzi

Nad swoim najnowszym albumem - "Nothing Gold" - Joakim pracował przez ponad rok. Teraz cały materiał jest już gotowy i ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku.

Joakim to jeden z czołowych przedstawicieli francuskiej sceny elektronicznej oraz właściciel wpływowego labelu Tigersushi. Na swoim koncie artysta ma już trzy albumy, wszystkie nagrane dla wytwórni Versatile Records – utrzymany w stylistyce zwiewnego i romantycznego electro „Fanotmes”, psychodeliczny „Monsters & Silly Songs” oraz „Milky Ways”. Oprócz produkcji własnych numerów, Joakim zajmuje się także remiksami. Jak dotąd może pochwalić się współpracą z takimi gwiazdami jak: Goldfrapp, Friendly Fires, DJ Mehdi, Cut Copy, Tiga, Fisherspooner, Late of Pier, Max Berlin czy też Zombie Zombie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

We wrześniu tego roku spodziewać się należy kolejnej płyty długogrającej od Joakima, która tym razem ukaże się na należącym do Francuza labelu Tigersushi. Na krążku zatytułowanym „Nothing Gold” znajdziemy 11 utworów. Jak sam artysta mówi album opowiada o dorastaniu i konieczności radzenia sobie z rzeczywistością.

„Kiedy byłem młody to nienawidziłem 30-latków. Wydawało mi się, że zrezygnowali z większości swoich przekonań i mieli nudne życie. Teraz sam jestem jednym z nich i muszę sobie z tym jakoś poradzić.” – mówi Joakim

Poniżej znajdziecie teledysk do numeru „Forever Young” pochodzącego z nadchodzącej płyty Joakima.

Joakim – Nothing Gold

Data wydania: wrzesień 2011

Tracklista:
01. Intro
02. Forever Young
03. Fight Club
04. Nothing Gold
05. Wrong Blood
06. Find A Way
07. Paranoid
08. In The Cave
09. Piano Magic
10. Labyrinth
11. Perfect Kiss

Joakim – Forever Young (Official Video) from TIGERSUSHI on Vimeo.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →