Jimpster zagra w poznańskim SQ – BILETY!

Wydarzenie

Jedna z najjaśniejszych gwiazd sceny deep house - Jimpster - wystąpi w sobotę 12 maja w poznańskim SQ klub, w ramach cyklu The Backroom.

Cykl Backroom już na stałe wpisał się w imprezowy kalendarz SQ i od pół roku prezentuje najnowsze brzmienia z pogranicza deep house’u i nu-disco. Do tej pory w ramach cyklu wystąpili Mario Basanov & Vidis, Martin Dawson oraz The KDMS. Gwiazdą nadchodzącej edycji będzie znakomity DJ i producent – Jimpster!
Jimpster (aka Audiomontage) od wielu lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów zarówno jazzującej elektroniki i broken beats, jak i house’u spod znaku deep, tech i minimal. W niespełna dwudziestoletniej karierze Brytyjczyk remiksował nagrania m.in. Coldcut, Lamb, Motorcitysoul, Akabu, Jorisa Voorna, Dirt Crew, Justina Martina czy Solomuna.
Równie imponująco prezentuje się lista wytwórni, dla których wydawał, by wymienić jedynie Buzzin’ Fly, Naked, Simple, Saved, Toolroom, Defected, Ninja Tune i Diynamic. Sam Jimpster od 16 lat stoi na czele popularnej oficyny Freerange.
Niemniejszą popularnością Jimpster cieszy się jako DJ, będąc regularnym gościem najlepszych klubów na świecie, z frankfurckim Cocoon, berlińskim Watergate czy londyńskim Fabric na czele.
Poniżej znajdziecie film z ostatniej edycji The Backroom, której gwiazdami byli Mario & Vidis.
Miejsce: SQ klub Poznań
Data: 12.05.2012

 
Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →