Jesteś producentem lub DJem? W takim razie nie aktualizuj systemu w swoim Macu

News
MacOs Big Sur - falstart Apple

Nowy macOS Big Sur nie jest jeszcze kompatybilny z wieloma programami do tworzenia muzyki, z których korzystają profesjonalni muzycy.

MacOS Big Sur – falstart Apple

MacOS Big Sur promowany jest jako najbardziej zaawansowany system operacyjny na świecie. Jego udoskonalony interfejs i architektura mają wydobywać z Maca wszystko, co najlepsze. Big Sur firmy Apple został wydany w zeszłym tygodniu i pomimo hucznych zapowiedzi, do dnia dzisiejszego zebrał dużo krytycznych recenzji.

Najbardziej wydają się narzekać producenci muzyczni i DJe narzekają, że mają problemy z obsługiwaniem takich programów jak Pioneer DJ, Serato DJ i Ableton Live. Poprawnie mają nie działać popularne wtyczki: Output, Waves czy Arturia. Niektórzy użytkownicy zgłosili, że nowy system powodować może nawet awarię sprzętu Kontrol S4 MK3.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

macOS Big Sur

MacOs Big Sur – lepiej poczekać na aktualizację

MacOS Big Sur jest szczególnie wymagający dla programistów, ponieważ Apple wprowadził swoje nowe układy M1, które umożliwiają wieloplatformowe wsparcie dla iOS i macOS. Może więc się okazać, że na stabilną aktualizację macOS Big Sur przyjdzie nam jeszcze poczekać. Na razie radzimy więc wszystkim, żeby nie pobierali na swój komputer, na którym tworzą muzykę, najnowszego systemu amerykańskiej firmy.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →