Jessy Lanza zapowiada 24/7 Mixtape

News
Nowy mixtape od Jessy Lanzy 

Nowe wersje kawałków Jessy Lanzy, które ukażą się na tym wydawnictwie, pochodzą z płyty artystki All The Time. Zostały one nagrane na nowo przez zaprzyjaźnionych z Kanadyjką muzyków.

Nowy mixtape od Jessy Lanzy

Album All The Time ukazał się w tym roku i zdobył spore uznanie wśród krytyków i słuchaczy. Od momentu jego premiery minęło kilka miesięcy i Jessy Lanza ogłosiła właśnie, że 11 grudnia wyda nowy mixtape 24/7 zawierający remiksy z tej płyty. Autorami remiksów są m.in. Kate NV, Visible Cloaks, Proc Fiskal i Loraine James.

Dzisiaj rano Lanza podzieliła się pierwszym utworem zapowiadającym krążek. Jest to kawałek Alexander, który na warsztat wziął japoński producent o ksywie Foodman.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jessy Lanza – Alexander (Foodman Remix)

Jessy Lanza 24/7 – lista utworów

01 Alexander (Foodman Remix)
02 Baby Love (Kate NV Remix)
03 Ice Creamy  (Visible Cloaks Remix)
04 Lick in Heaven (Proc Fiskal Whittaedae Remix)
05 Face (Loraine James Remix)
06 Like Fire (Martyn Bootyspoon’s Chem Burn Remix)
07 All the Time (DJ Swisha Remix)

Jessy Lanza

Okładka płyty 24/7

Jessy Lanza – muzyczny rollercoaster

Jessy Lanza to  kanadyjska autorka tekstów, producentka i wokalistka.  Swoją przygodę z muzyką zaczynała od fortepianu, klarnetu i jazzu, by w dorosłość – i artystyczną dojrzałość – wkroczyć piosenkami, które jednocześnie ujmują popową chwytliwości, i intrygują nowoczesną, poszukującą formą. Artystka wydała do tej pory 3 albumy studyjne: Pull My Hair Black (2013), Oh No (2016) i All The Time (2020).Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →