Jessie Ware w lutym w Warszawie – ZAMÓW BILETY

6 797
Wydarzenie
Jessie Ware w lutym w Warszawie – ZAMÓW BILETY

Dziś ruszyła sprzedaż biletów na koncert uwielbianej Jessie Ware, który odbędzie się 7. lutego w Warszawie. Artystka promować będzie swój najnowszy album, zatytułowany "Tough Love".

Jessie Ware wyrosła w ostatnich latach na wielką nadzieję nowego popu. Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Peñate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single „Running„, „110%” oraz „Wildest Moments” wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R’N’B i muzyki tanecznej. Okazało się, że Jessie pisze fantastyczne popowe piosenki.
W tym tygodniu premierę miał drugi krążek artystki. „Tough Love” to jedenaście kompozycji, w tym znane publiczności już wcześniej „Say You Love Me”, „Kind of… Sometimes.. Maybe”, „Pieces” i tytułowe „Tough Love”. Całości możecie posłuchać m.in. w serwisie WiMP.
Jessie Ware wystąpi 7. lutego 2015 roku w Warszawie. Bilety na koncert możecie zamawiać już teraz za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl. Organizatorem wydarzenia jest agecja Go Ahead.

Źródło: materiały organizatora