Jeremy P. Caulfield oraz Marquez Ill we Wrocławiu – KONKURS!

Wydarzenie

1 października we wrocławskim klubie Krakowska 180 odbędzie się impreza z udziałem Jeremy'ego P. Caulfielda i Marqueza Illa. W naszym konkursie do zdobycia są wejściówki oraz płyty winylowe!

Postindustrialne wnętrza klubu Krakowska 180 tej nocy gościć będą artystów z Toronto oraz Berlina. Pojawią się też przedstawiciele polskiej sceny m.in. z Warszawy, Poznania, Katowic i Wrocławia, zatem szykuje się interesująca mieszanka kulturowa i muzyczna. Niesamowite wrażenia wizualne zapewni mapping 3D przeprowadzony przez specjalistów związanych ze stowarzyszeniem Impulse Of Tunes.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

We Wrocławiu zagości – Jeremy Peter Caulfield – jeden z bardziej rozpoznawalnych producentów i DJ-ów kanadyjskiej sceny techno. W swoich utworach łączy minimalistyczne zacięcie, tech house-ową taneczność z basową głebią i melodycznymi harmoniami. Wszystko te elementy łączy z kompozytorską precyzją. Caulfield jest właścicielem neuro-minimalowej wytwórni Dumb Unit.

Jeremy P. Caulfield

Drugą gwiazdą imprezy będzie Marquez Ill – współwłaściciel labela Voltage Musique, uznany DJ, producent oraz promotor berlińskiej sceny muzycznej. W swoich setach swobodnie porusza się w najróżniejszych odmianach house’u, często sięgając po klasyki w przygotowanych na potrzeby własnych występów autorskich remiksach.

Marquez Ill

KONKURS

 

W konkursie Muno.pl współorganizowanym z firmą K&C Development oraz Save The Vinyl możecie zdobyć bilety na tę imprezę oraz płyty winylowe, które zwycięzcy odbiorą w klubie z rąk artysty.

Pytanie konkursowe: wymień nazwiska 5-ciu artystów nagrywających dla wytwórni Dumb Unit?

Spośród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy 3 zestawy nagród:

  • płyta winylowa + 3 pojedyncze wejściówki
  • płyta winylowa + 2 pojedyncze wejściówki
  • 2 pojedyncze wejściówki
Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać do 30.09 do godz. 15:00 na adres [email protected] W treści należy podać odpowiedź, swój login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →