Jeremy Olander wystąpi w ponad 100-letniej klimatycznej zajezdni kolejowej

Fot. Materiały prasowe
News
Jeremy Olander szykuje klimatyczny livestream

Jeremy Olander przygotował zagra w klimatycznej zajezdni kolejowej w Szwecji. Set będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu DJ Mag.

Jeremy Olander szykuje klimatyczny livestream

Jeremy Olander we współpracy z Jägermeisterem i DJ Magiem przygotował ekskluzywny live stream ze 108-letniej zajezdni kolejowej w Szwecji.

Nietypowy event odbędzie się w najbliższy czwartek, 29 kwietnia. 60-minutowy set DJ-a, producenta i założyciela wytwórni Vivrant będzie składał się wyłącznie z nowych i niesłyszanych utworów, które artysta nagrał pod różnymi pseudonimami, takimi jak m.in.: Jeremy Olander, Dhillon i J.Singh.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Olanderowi nie jest obce streamowanie na żywo podczas pandemii. DJ był jednym z pierwszych artystów, którzy przeszli na wirtualne występy, kiedy uruchomił improwizowany stream na żywo – z Joelem Mullem, Axlem Bomanem i MOLØ – po odwołaniu ostatniego etapu trasy koncertowej albumu Balance w marcu 2020 roku.

Wszyscy mieliśmy zaplanowane występy w weekend, w którym to się zaczęło. A kiedy nie mogliśmy wyjechać z kraju, czuliśmy się źle z powodu wszystkich, którzy kupili bilety i pomyśleliśmy, że spróbujemy sprowadzić imprezę prosto do ich domów- mówi Olander w rozmowie z DJ Mag.

Jeremy Olande

Jeremy Olander – tego występu nie możecie przegapić

Nieco ponad rok później livestrem Vivrant at the Lockdown będzie znacznie większym wydarzeniem. Jedyne w swoim rodzaju miejsce – największa w Europie Północnej zajezdnia kolejowa na obrzeżach Sztokholmu – będzie z pewnością wspaniałym widowiskiem.

Industrialne cechy miejsca zostaną ożywione przez niestandardową instalację świetlną i laserową Timothy’ego Wilsona, szwedzkiego artysty wizualnego, który współpracował z takimi markami i artystami jak ACNE, Samsung, Silvana Imam, Unge Ferrari i Axel Arigato.

Vivrant at the Lockdown będzie transmitowany na Facebooku, YouTube i Twitchu DJ Maga w czwartek 29 kwietnia o 20:00 polskiego czasu. Wszystkie szczegóły wydarzenia dostępne są pod tym linkiem.

Jeremy Olander – Steps Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →