Tuesday Paranoia EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2008/07/07
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Jennifer Cardini i Shonky to jedni z najbardziej utalentowanych producentów francuskiej sceny elektronicznej. Ich wcześniejsza kooperacja w szeregach Crosstown Rebels (remiks Far Away – Mlle Caro) okazała się strzałem w dziesiątkę. Tuesday Paranoia to solidne potwierdzenie tym razem, ich producenckich umiejętności na labelu Damiana Lazarusa.

Tytułowy utwór, jeśli chodzi o warstwę brzmieniową, to pełna ciepła, wypełniona subtelnością mieszanka niesamowitego dryfującego beatu i hipnotycznych dźwięków. Jednak, nie ma co ukrywać, ten utwór buduje jego jakże prosty w swym przesłaniu wokal. W końcu kto z nas choć raz nie przeżył „Czarnego Wtorku”?;) Come Down to Earth to bardziej atmosferyczna, wręcz podwodna, dubowa przeprawa przez pełne melodii brzmienie. Jamie Jones, odpowiedzialny za remix „Tuesday Paranoia”, nadaje tytułowemu utworowi tempa i dodaje swój znak towarowy – groove.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Crosstown Rebels powraca po ponad półrocznej przerwie z nowym duchem, ale z tym samym najwyższym poziomem wydawnictw, które jeszcze nie raz okupywać będą czołówki chartów największych dj’ów w branży.

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

Jennifer Cardini & Shonky – Tuesday Paranoia EP
Tracklista:

1. Jennifer Cardini & Shonky – Tuesday Paranoia
2. Jennifer Cardini & Shonky – Come Down To Earth
3. Jennifer Cardini & Shonky – Tuesday Paranoia  (Jamie Jones ‘submerged house’ mix)
4. Jennifer Cardini & Shonky – Tuesday Paranoia(Acapella)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →