Jeff Mills w Poznaniu!

News

Jedna z największych legend muzyki techno - Jeff Mills, wystąpi 9 kwietnia w poznańskim Eskulapie na imprezie otwierającej nowy cykl muzycznych wydarzeń - Futurista!

Trudno w to uwierzyć ale już niebawem Jeff Mills pojawi sie w Poznaniu! Impreza z długo oczekiwanym 'Mistrzem’ w roli głównej w oczywisty sposób nawiązuje do tradycji imprez z pod znaku Tresora. Ale w zasadzie otwiera ona nowy cykl muzycznych wydarzeń o nazwie Futurista.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeff Mills nie wymaga żadnego przedstawienia. Uważany jest za absolutnie najważniejszą postać, prekursora i fundatora gatunku Detroit Techno i Minimal Techno. Ciągle jest wielkim autorytetem, najważniejszym DJem oraz ikoną zapraszaną na wszystkie najważniejsze festiwale na całym świecie.

 

 

Wizyta Jeffa Millsa jak i cała jego trasa promująca nowy koncept album „Sleeper Wakes” odbywa się w ramach projektu zbudowanego wokół idei wielkiej zmiany, którą niosą ze sobą w kosmologii ułożone cyfry 01.01.10.

 

9 kwietnia  2010 w Eskulapie będziemy mieć do czynienia z wyjatkowym audiowizualnym wydarzeniem. Dzień póżniej Jeff Mills zagra w Katowicach w Szybie Wilson.

 

Wkrótce rusza przedsprzedaż biletów na muzikanova.pl na poznański występ Jeffa Millsa. Bądźcie czujni!

 

Poniżej znajdziecie kilka filmików z występów Jeffa Mills na żywo!

 

Źródło: materiały organizatora

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →