Jeff Mills, Prabhu Edouard i Jean-Phi Dary występują w ruinach Delos

News Wydarzenie
Jeff Mills, Prabhu Edouard i Jean-Phi Dary występują w ruinach Delos

Występ w greckiej scenerii był premierą nowego projektu Millsa, Edouarda i Dary'ego zatytułowanego Tomorrow Comes The Harvest. Jest to kontynuacja udanej współpracy producenta techno z francuskim klawiszowcem po ubiegłorocznej premierze albumu Counter Active pod aliasem The Paradox. Jeśli brakuje Wam słońca ten materiał jest zdecydowanie dla Was!

Tommorow Comes The Harvest – dzikość (techno) serca

Jeff Mills połączył siły z indyjsko-francuskim tablistą Prabhu Edouardem oraz francuskim klawiszowcem Jean-Phi Darym, aby wystąpić na greckiej wyspie Delos na Morzu Egejskim, czyli miejscu narodzin mitologicznego boga muzyki, Apolla.

Trio wystąpiło na stanowisku archeologicznym w Delos, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki pośród starych greckich ruin. Obszar ten jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Godzinny spektakl wyreżyserował Christos Sarris i został zaprezentowany przez Fundację Onassis. Była to premiera nowego projektu Millsa, Edouarda i Dary’ego zatytułowanego Tomorrow Comes The Harvest.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeff Mills, Jean-Phi Dary & Prabhu Edouard – Tommorow Comes The Harvest

Tommorow Comes The Harvest – nie mylić z Boards of Canada

Idea nowego wcielenia Jeffa Millsa rozpoczęła się pod koniec 2016 roku, kiedy dostał propozycję od przedstawiciela muzyki etnicznej, perkusisty Tony’ego Allena, współpracy w tworzeniu nowej muzyki. Z tego spotkania zrodził się pomysł na występ, który został zaprezentowany na New Morning w Paryżu. Dwa lata później po kilku występach w klubach jazzowych miała miejsce premiera płyty Tomorrow Comes The Harvest. Wraz z The Seed unikalny groove Tony’ego załamuje się wraz z symfonicznym techno Millsa, pozwalając wszystkim swobodnie wyrażać siebie.

Pracujemy razem, aby wyprodukować coś większego niż my dwoje. To prawdziwa współpraca, która ma charakter nie tylko muzyczny, ale także intelektualny i duchowy – skomentował Jeff Mills.

Tony Allen & Jeff Mills – Tommorow Comes The Harvest

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →