Filmowy performance Jeffa Millsa na ADE 2012

Wydarzenie

Jeff Mills w pierwszy dzień konferencji Amsterdam Dance Event 2012 zinterpretuje na żywo niemy film science-fiction 'Woman In The Moon' z 1928 roku.

Nie od dziś wiadomo, że Jeff Mills jest miłośnikiem filmów science-fiction. W ubiegłym roku wydał zainspirowany filmem Franklina Adreona 'Cyborg:2087′ album ’2087’ oraz własną ścieżkę dźwiękową do ’Fantastic Voyage’ Harry’ego Kleinera z 1966 roku. W pierwszy dzień konferencji Amsterdam Dance Event artysta po raz kolejny pokaże, jak ważną rolę w jego twórczości odgrywa kino.
Jeff Mills na żywo zinterpretuje niemy film ’Woman In The Moon’ (oryginalny tytuł: Die Frau Im Mond) z 1928 roku. Do zagrania „cine-mixu” posłużą mu 4 gramofony i oczywiście winyle z muzyką techno. Występ artysty będzie można zobaczyć 17. października w muzeum filmowym EYE Films w Amsterdamie. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na stronie ADE.
Muno.pl zostało zaproszone na Amsterdam Dance Event, więc możecie spodziewać się obszernych relacji z jednej z najważniejszych konferencji muzycznych na świecie.
I amtechno pres. Woman In The Moon – cine-mix by Jeff Mills
Miejsce: EYE Films – Amsterdam

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →