Jedyna doktor, do której chce się stać w kolejce. Ta o pseudonimie Rubinstein zagra w Poznaniu

Fot. Dr. Rubinstein / Facebook
Eventpromo
Dr. Rubinstein, Tama

Na ostatnim Audioriver zagrała po profesorsku. Jak zawsze zresztą. Tym bardziej cieszy ponowna wizyta Dr. Rubinstein w naszym kraju. Piątkowa impreza z jej udziałem to jednak nie wszystko, co na najbliższy weekend w swoich murach przygotowała Tama.

Niczym odrywane kartki kalendarzyka z ulubionymi przepisami odhaczamy kolejne wzmianki o tamowych imprezach. Stara tradycja, nowe eventy, kolejne nazwiska. Poznański klub leci jak zły z wydarzeniami naznaczonymi konkretną dawką muzyki. Ale i nie tylko. Za kilka dni po raz kolejny przekonamy się, że przestrzeń Tamy nie jest zarezerwowana wyłącznie dla eventów z elektroniką. Sobotni Red Bull Dance Your Style jest idealnym na to przykładem.

Dr. Rubinstein. Winylowy piątek

Zanim to jednak nastąpi, drugą w ostatnim czasie wizytę w Polsce zaliczy Marina Rubinstein. Izraelska pasjonatka winyli znana jest z setów pełnych acid techno i zapewne w takiej roli zobaczymy ją w najbliższy piątek. Najbardziej znanej „lekarce” sceny w ramach supportu towarzyszyć będzie dwójka innych miłośników czarnego wosku – Aksamit oraz Feelaz.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzień później drzwi budynku przy Niezłomnych 2 otworzą się nieco szybciej. Począwszy od 19:30 parkiet głównej sali przejmie ekipa Red Bulla w ramach wielkiego święta street dance’u. Tamie tego dnia przypadnie tytuł polskiej stolicy hip-hopu, house’u, lockingu, poppingu i innych form tańca ulicznego. Rywalizacja tancerzy z całej Polski naznaczona będzie nagrodą główną oraz aplauzem i szacunkiem publiczności oceniającej wszystkie pojedynki.

Podczas Red Bull Dance Your Style to właśnie widownia decyduje, kto lepiej wyraża się w tańcu. Kto ma lepszy styl, ten tańczy dalej. Uczestnicząc w tej imprezie, także decydujesz o jej losach! To od Ciebie także zależy, kto poleci reprezentować Polskę na Red Bull Dance Your Style World Final w RPA

– brzmi fragment opisu pod wydarzeniem.

Po zakończeniu konkursu zaplanowany jest after pełen dźwięków z pogranicza muzyki hip-hop, R’n’B oraz house. W rolach głównych wystąpią: DJ Beezee, Weikum, Okami.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →