Jeden dzień, który zmienił życie. Pomóżmy Bartkowi zwalczyć raka!

Fot. Monika Szałek
Artykuł
Bartek

Teksty o tematyce, z którą zaraz się zapoznacie, nie występują na naszej stronie zbyt często. Z jednej strony to dobrze. W końcu, im mniej treści tego typu tym większa szansa, że podobnych przypadków, nie jest wystarczająco dużo. Poznajcie historię Bartka. Jednego z nas. Kochającego muzykę elektroniczną, imprezy i festiwale chłopaka, który dostał diagnozę najgorszą z możliwych - rak trzustki.

Jeden dzień, który zmienił wszystko. Trudno sobie wyobrazić, a tym bardziej poczuć trapiące problemy osobę, która w jednej sekundzie musi stoczyć najważniejszą walkę swojego życia. I to dosłownie. Diagnoza? Rak trzustki z przerzutami na wątrobę. Dodatkowe komplikacje? Zaburzenia adaptacyjno – lękowe, gastrinoma, rosnące i pojawiające się nowe guzy. Stała opieka? „Tylko” onkologa, gastrologa, endokrynologa, psychoonkologa, psychiatry, radioizotopisty i stomatologa.

Bartek

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Monika Szałek

Bartek walczy. Zawalcz z nim!

Sporo tego, prawda? Przypomina to trochę walkę Dawida z Goliatem. Jednak w tym przypadku biblijnym Dawidem jest Bartek. Stłamszony przez chorobę nie składa broni i walczy. A z nim jego najbliżsi. Ci, chcąc wesprzeć swojego przyjaciela w potrzebie, organizują w czwartkowy wieczór stream, w trakcie którego będą zachęcać ludzi do pomocy i wpłacania potrzebnych na dalsze leczenie Bartka pieniędzy.

Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą wsparcia naszej akcji charytatywnej. Nasz przyjaciel – Bartek Szymerski – choruje na raka. Choroba postępuje, ale Szymer nie składa broni. Do prowadzenia tej nierównej walki potrzebuje on jednak solidnej amunicji, którą jest kasa na eksperymentalne leczenie, którego nie refunduje NFZ. W czwartek 25 marca 2021 od godziny 19:00 przy udziale dobrych ludzi z Komu Komu, Audiokartel, Gilty, The Blue Oyster oraz warszawskich DJ-ek i DJ-ów organizujemy stream, gdzie usłyszycie 4 sety, każdy w ciekawej formule back-2-back. Podczas występów namawiać będziemy gorąco do wpłacania pieniędzy na zrzutkę. Pamiętajcie – karma wraca! Liczymy na Was!
– brzmi treść wydarzenia grupy Znamy się z Techno

Link do zrzutki: Dalsze leczenie

Mimo podbramkowej sytuacji, Bartek dalej jest skromnym, niezepsutym chłopakiem. Chcąc uzyskać zgodę na tekst skontaktowałem się z nim licząc, że nie będzie miał nic przeciwko. Udało się. Swojego zdania dalej nie zmienił i wciąż uważa całą sytuację za dość niezręczną. Stwierdził lekko skrępowany, że są osoby, które potrzebują pomocy bardziej od niego. Na koniec podkreślił, że bez całej zaoferowanej mu pomocy mimo to, sobie nie poradzi.

Apelujemy zatem o pomoc i wsparcie. Nawet najmniejsze, symboliczne. Liczy się każdy grosz i każda złotówka. Nikt z nas nie wie, czy sam za chwilę nie będzie potrzebował podobnej pomocy. You’ll never, walk alone, Bartek!

Techno dla Szymera – Stream

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →