Muzyka miasta w remiksie KONKURS!

Kultura

Obserwując ewolucję sceny muzycznej śmiało można powiedzieć, że ‘muzyka miejska’ istnieje i ma się świetnie. Szukając nowych dróg, w poszukiwaniu oryginalnych sampli artyści prześcigają się w pomysłach. A one - dosłownie - leżą na ulicy.

Każdy z nas codziennie ma szansę wyłapać ze swojego otoczenia dźwięk, który może być wykorzystamy do stworzenia utworu. Co jeśli od myśli, przejdziemy do działań?

Już niebawem będziemy mieli okazję się przekonać. Rusza akcja J&B City Remix. Polska jest kolejnym krajem, gdzie zaproszeni do współpracy muzycy i producenci, w ramach akcji, tworzą klubowy utwór złożony z dźwięków miasta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polskim reprezentantem, a zarazem muzycznym kuratorem projektu jest Pezet. Wraz z Auerem z zespołu The Lordz Team zajmie się produkcją utworu, który zawierać będzie miejskie dźwięki nagrywane przez… publiczność. Zostanie on po zakończeniu konkursu wydany na kolekcjonerskim singlu winylowym. Uwieńczeniem całości będzie teledysk.

W akcji może wziąć udział każdy. Formuła jest prosta i wykorzystuje najbardziej funkcjonalne mechanizmy sieci w zakresie dzielenia się multimediami. Poprzez aplikację City Remix – dostępną na profilu marki www.facebook.com/startaparty można zamieścić dźwięki miasta.

Ideą J&B City Remix jest pokazanie muzycznej esencji miasta we wszystkich krajach biorących udział w projekcie.

Więcej:

www.facebook.com/startapartypl
Link do aplikacji – http://apps.facebook.com/city-remix/

ZOBACZ:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →