Jazzanova i Georg Levin koncertowo w Poznaniu!

News

Nowe Nurty to koncert plenerowy, który cyklicznie odbywa się w ramach Imprez Wartych Poznania, a w tym roku ewoluował wręcz do rangi mini festiwalu.

NOWE NURTY to scena nowo brzmieniowa czyli żywiołowa mieszanka muzyki akustycznej i elektronicznej, fuzja najrozmaitszych brzmień w wykonaniu niekonwencjonalnych artystów, którzy w swej muzycznej wędrówce  balansują między tym co 'stare’, 'korzenne’, a tym co 'nowe’, 'świeże’, co w efekcie daje nową muzyczną wartość. W tym roku będzie to już VII edycja koncertu NOWE NURTY.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jazzanova

 

Pierwszy dzień (sobota 15.05.2010) będzie prezentacją artystów działających w obrębie berlińskiego kolektywu JAZZANOVA. Do Poznania przyjadą w pełnym koncertowym składzie (razem 9 osób na scenie) z towarzyszeniem  charyzmatycznego wokalisty Paula Randolpha z USA. Występ JAZZANOVY poprzedzi ROBERT BUSHA & SORCERY SOUND SYSTEM czyli poznańsko-warszawsko-brytyjski projekt specjalnie powołany ”do życia” na koncert NOWE NURTY.

 

Georg Levin

 

Drugi dzień (niedziela 16.05.2010) otworzy występ energetycznego kwintetu jazzowego SWITCH ON QUINTET, w skład którego wchodzą młodzi, utalentowani muzycy z Poznania oraz Bydgoszczy. Ostatnim artystą, jaki pojawi się na tegorocznej edycji koncertu NOWE NURTY, będzie żywiołowy piosenkarz nu-soulowy i producent muzyki tanecznej – GEORG LEVIN wraz ze swoim kwartetem. Zaprezentuje on materiał z najnowszej solowej płyty ”Everything Must Change”.

 

Wstęp na wszystkie koncerty w ramach NOWYCH NURTÓW jest bezpłatny.

 

NOWE NURTY 2010:

· 15 maja 2010, godz. 20:00
ROBERT BUSHA & SORCERY SOUND SYSTEM,
JAZZANOVA LIVE feat. PAUL RANDOLPH

· 16 maja 2010, godz. 20:00
SWITCH ON QUINTET,
GEORG LEVIN BAND

DZIEDZINIEC URZĘDU MIASTA, PLAC KOLEGIACKI, POZNAŃ, WSTĘP WOLNY

Więcej informacji na www.estada.poznan.pl oraz www.myspace.com/nowenurty.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →