Jay Haze nagrywa Fabric 47

News

Kolejna seria kompilacji wydawanej przez Fabric, należy do jednej z najbardziej obecnie barwnych postaci w świecie muzyki techno oraz house.

Jay Haze, znany także pod aliasami Fuckpony, Sub Version, The Architect, jest obcenie jednym z najwiekszych wizjonerów w świecie muzyki techno oraz house, zapracowanym djem i live performerem. Haze jest również niezmiernie płodnym producentem, o czym świadczyć może choćby zeszłoroczny album „Love & Beyond” oraz kilka ep’ek na założonych przez siebie labelach: Tuning Spork Records, Futurebond oraz Contexterrior.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

W 2004 roku Jay Haze przeprowadził się do Berlina, gdzie dzielił studio nagraniowe wraz z jednym z najbardziej wziętych obecnie djów świata – Ricardo Villalobosem. W zeszłym roku nakładem Contexterrior ukazała się ich wpólna ep’ka „Mellow Dee/Sunday Prayer”.

 

 

O umiejętnościach djskich Haze’a świadczyć mogą liczne rezydentury w najlepszych klubach na świecie jak: Fabric w Londynie, Tenax we Florencji oraz Monza na Ibizie. Do zagorzałych fanów Jay’a Haze’a należą m.in.: wspomniany już Ricardo Villalobos, Andrew Weatherall, Ivan Smagghe, Laurent Garnier czy też Anja Schneider.

 

13 lipca 2009 roku do sprzedazy trafi 46 odsłona legendarnej serii mixów wydawanych przez Fabric. Na płycie znajdziemy 20 numerów, wszystkie wydane na należących do Jay’a Haze’a wytwórniach.


„Na początku nie byłem przekonany żeby wszystkie numery, które znajdą się na płycie pochodziły z moich wytwórni. Wydawało się to zbyt zwariowane. Jednak nie mogę być bardziej szczęśliwy z efektu, jaki daje po przesłuchaniu całość płyty”. – Jay Haze

 

 

Tracklista:
01. Intro
02. Jay Haze – Awakening
03. Lil Dirrty Ghetto Bastard – An Hour To Fly
04. Mike Dunn Presents MR. 69 – Phreaky MF (Mike Dunn’s Original Phreak Mixx)
05. Lump feat. Lerato – Confusion
06. Catrat feat. Yah Meek – Freedom (Jay Haze Main Mix)
07. Alex Celler – Trapped In Dub
08. Miss Fitz – Dementia
09. Jay Haze feat. Ricardo Villalobos – Mellow Dee
10. DIY – Pimp My Saw
11. Jay Haze feat. D:exter – I Can’t Forget (Fuckpony Discotech Dub)
12. Chicago Wasted Youth – Mars Or Bust
13. The Last Poets – When The Revolution Comes / Pheek – Soundscape
14. Michael Ho – Ain’t Going Out Like That
15. Dirty Bee – Work For Me
16. Johnny Fiasco – Conduction
17. Hugo – Pimpin’ Ain’t Easy
18. Ms. Minelli – Ancient Blessing
19. Fuckpony – Burning
20. Rockey – Something to Say

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →