Połowa duetu Kiasmos z solowym albumem! Wkrótce wystąpi w Polsce!

Polska publiczność poznała go za sprawą duetu Kiasmos, który współtworzy z multiinstrumentalistą Ólafurem Arnaldsem. Posłuchaj najnowszego albumu VIN.

On sam przez lata zdobywał doświadczenie, grając urozmaicone DJ sety i występując na całym świecie.

Solowy debiut Janusa Rasmussena, bo to o nim mowa, jest świadomym, przemyślanym głosem muzyka, który nie boi się namieszać na scenie elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tworząc ten album, nie chciałem, żeby wszystko brzmiało na nim pięknie. Te piosenki brzmią trochę bardziej surowo i to właśnie tego od siebie oczekiwałem.

– opowiada artysta.

W stylu reprezentanta wytwórni Ki Records (należącej do Christiana Lofflera) czuć inspiracje minimalistycznym, transowym techno, w którym chłód miesza się z melancholią.

Dwanaście premierowych utworów, które powstały głównie w ubiegłym roku, składają się na emocjonalną, syntezatorową opowieść.

Vin (po islandzku przyjaciel) już wkrótce wybrzmi na żywo nad Wisłą. Rasmussen dwukrotnie zagra wraz z Christianem Lofflerem (swoją drogą, również świętującym premierę solowego materiału) w Polsce.

4 kwietnia pojawi się w poznańskiej Tamie, a dzień później odwiedzi warszawskie Niebo. Ostatnie bilety na oba koncerty wciąż są w sprzedaży.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →