Połowa duetu Kiasmos z solowym albumem! Wkrótce wystąpi w Polsce!

181

Polska publiczność poznała go za sprawą duetu Kiasmos, który współtworzy z multiinstrumentalistą Ólafurem Arnaldsem. Posłuchaj najnowszego albumu VIN.

On sam przez lata zdobywał doświadczenie, grając urozmaicone DJ sety i występując na całym świecie.

Solowy debiut Janusa Rasmussena, bo to o nim mowa, jest świadomym, przemyślanym głosem muzyka, który nie boi się namieszać na scenie elektronicznej.

Tworząc ten album, nie chciałem, żeby wszystko brzmiało na nim pięknie. Te piosenki brzmią trochę bardziej surowo i to właśnie tego od siebie oczekiwałem.

– opowiada artysta.

W stylu reprezentanta wytwórni Ki Records (należącej do Christiana Lofflera) czuć inspiracje minimalistycznym, transowym techno, w którym chłód miesza się z melancholią.

Dwanaście premierowych utworów, które powstały głównie w ubiegłym roku, składają się na emocjonalną, syntezatorową opowieść.

Vin (po islandzku przyjaciel) już wkrótce wybrzmi na żywo nad Wisłą. Rasmussen dwukrotnie zagra wraz z Christianem Lofflerem (swoją drogą, również świętującym premierę solowego materiału) w Polsce.

4 kwietnia pojawi się w poznańskiej Tamie, a dzień później odwiedzi warszawskie Niebo. Ostatnie bilety na oba koncerty wciąż są w sprzedaży.

Biletomat.pl
59 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.