Janus Rasmussen niedługo wystąpi w Poznaniu

171
Eventpromo
Janus Rasmussen

Tama rusza z ogłoszeniami na wrzesień. Już za niespełna miesiąc Janus Rasmussen - połowa duetu Kiasomos, wystąpi przy Niezłomnych 2.

Janus Rasmussen z solowym materiałem

Choć postać Janusa Rasmussena jest wam zapewne świetnie znana z duetu Kiasmos, który farerski muzyk tworzy wraz z Ólafurem Arnaldsem, to możecie nie kojarzyć jego solowej twórczości. W marcu zeszłego roku wokalista i producent wypuścił pierwsze LP podpisane tylko jego nazwiskiem. Krążek Vin ukazał się nakładem należącej do Christiana Löfflera stajni Ki Records.

Janus Rasmussen – Green Wine

Część utworów możecie kojarzyć, jeśli słuchaliście na żywo Kiasmos. W występach z Ólafurem, Janus testował swoje autorskie kompozycje i dopracowywał je między występami. Vin to płyta podobna do twórczości duetu, ale jednak inna. Odrobinę bardziej zakręcona, momentami ciekawiej napisana, uciekająca od minimalizmu, co sprawia, że momentami bliżej jej do Flying Lotusowej Cosmogrammy. Twór inny lecz podobny. Bardzo wysmakowany w swojej niebanalności.

Janus Rasmussen – Vin

Janus Rasmussen w Tamie – informacje

Janusa usłyszeć będziemy mogli już niedługo w formule live. Artysta wystąpi w poznańskiej Tamie w towarzystwie Kemota i Adama Passon 25 września. Wydarzenie startuje o godzinie 23:00 i trwać będzie do 6 rano. Bilety na imprezę dostępne są na stronie Biletomat.pl

JANUS RASMUSSEN (KIASMOS) LIVE X TAMA | 25.09.2020

Biletomat.pl
od 40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.