Jamie xx prezentuje teledysk do nowego utworu

News

Kilka tygodni po premierze pierwszego kawałka od przeszło 5 lat, Jamie xx prezentuje nowy teledysk. Idontknow doczekało się artystycznego klipu. 

Jamie xx – wielki powrót

W połowie kwietnia donosiliśmy o najnowszym dziecku Jamiego xx. Angielski muzyk, członek tria The xx, który od 2009 roku prężnie rozwija swoja solową karierę, zaprezentował wtedy swój pierwszy nowy kawałek od 5 lat. Choć materiał krążył już w sieci od sierpnia ubiegłego roku, gdy został po raz pierwszy wykonany na żywo, to jego oficjalna premiera odbyła się dopiero trzy tygodnie temu. Wczoraj w sieci pojawił się teledysk promujący utwór Idontknow.

Jeśli nie znacie wcześniejszej twórczości Jamie’go xx, koniecznie zapoznajcie się z naszym artykułem poświęconym artyście. Naprawdę warto!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jamie xx Idontknow – nowy teledysk

Klip do najnowszego kawałka anglika nakręcony został w Belfaście, dzień przed rozpoczęciem rygorystycznej kwarantanny. W teledysku zobaczymy tancerkę i choreografkę Oonę Doherty, która wspólnie z  Lucą Truffarellim wyreżyserowała wideo. Całość utrzymana jest w mrocznej stylistyce i eksponuje charakterystyczną architekturę stolicy Irlandii Północnej.

Jamie xx – Idontknow

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →