Jamie Lidell nastawia 'Compass’ na klub SQ – BILETY!

Wydarzenie

W najbliższy piątek w ramach obchodów 5. urodzin poznańskiego klubu SQ wystąpi Jamie Lidell. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać u nas najpóźniej do czwartku do godziny 20:00!

Przed nami kolejne muzyczne wydarzenie związane z obchodami 5-cio lecia istnienia poznańskiego klubu SQ. Po imprezach z udziałem Hernana Cattaneo (zobacz zdjęcia), Barbary Tucker (zobacz zdjęcia) oraz Masomenos (zobacz zdjęcia) przyszedł czas na koncert awangardowego artysty – Jamie Lidella.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Pochodzący z Wielkiej Brytanii muzyk to jedna z najjaśniejszych gwiazd legendarnej wytwórni Warp, dla której Jamie Lidell wydał cztery albumy: „Muddlin Gear”, „Multiply”, „Jim” oraz tegoroczny „Compass”. Poznański występ artysty będzie częścią trasy koncertowej promującej ostatni krążek Lidella.

 

 

Jamie Lidell wspaniale opanował muzyczną konwencję wywodzącą się z lat 60., używając środków właściwych dla klasycznego soulu, jak i tych skrajnie nowoczesnych – beat-boxu czy też IDM. Spektakularne koncerty Lidella z wykorzystaniem kostiumów i elementów wizualnych to rzecz której nie można przegapić!

 

Poniżej znajdziecie kilka filmików z występó Jamie Lidella na żywo!

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →