Holden będzie promować nowy album w Polsce!

Wydarzenie

Pod koniec sierpnia w Warszawie, na jedynym występie w Polsce pojawi się James Holden, który promuje swój świeżutki album 'The Inheritors'!

Drugi, po wydanym w 2006 roku „The Idiots Are Winning” longplay, ukazał się w czerwcu nakładem Border Community. „The Inheritors” to najnowsze dziecko Jamesa Holdena, który podczas trasy promującej album postanowił odwiedzić Polskę, gdzie ma rzeszę wiernych fanów.

Odpowiedzialnymi za sprowadzenie utalentowanego brytyjczyka do Warszawy są organizatorzy Audioriver. Idąc za ciosem po niezwykle udanej, wyprzedanej edycji festiwalu, zapraszają na zdecydowanie bardziej kameralną, ale przy tym wyjątkową imprezę. Dziedziniec restauracji Spokojna 15 w Warszawie, 30 sierpnia zmieni się w plenerową przestrzeń wypełnioną muzyką Jamesa Holdena!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie ukrywamy, że jest to jeden z naszych ukochanych muzyków.” – mówi rzecznik prasowy agencji, Łukasz Napora. „To jeden z nielicznych producentów, który co kilka lat odkrywa siebie na nowo, wytyczając przy tym nowe kierunki rozwoju muzyki elektronicznej.

Impreza z udziałem Holdena to doskonała okazja by na żywo zapoznać się z jego najnowszym dziełem, które na świecie zyskuje bardzo pochlebne opinie.

Impreza odbędzie się 30 sierpnia, a Jamesa Holdena wspierać będą Angelo Mike, Leon, bshosa oraz Luke Hiero.

Więcej:

30.08.2013 (piątek) James Holden na Spokojnej @ Spokojna 15, Warszawa

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →