James Holden, Nu:Tone i Luke Abbott w Warszawie

Wydarzenie

Organizatorzy Audioriver ogłosili, że 4 listopada do Polski zawita James Holden wraz ze swoim wyjątkowym podopiecznym z Border Community, Lukiem Abbottem. Do składu dołącza Nu:Tone!

4 listopada w jednym z postindustrialnych budynków Soho Factory odbędzie się impreza organizowana przez twórców festiwalu Audioriver. Gośćmi głównymi mają być James Holden, Luke Abbott i Nu:Tone.

O sprowadzenie Jamesa Holdena jesteśmy proszeni wielokrotnie i niemal nieustannie” – mówi Łukasz Napora, rzecznik Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja!, organizatorów eventu. „To absolutnie genialny producent i wielki DJ, a wszystkie jego występy w Polsce zapisały się złotymi zgłoskami w pamięci fanów elektroniki. Sam do dziś wspominam jego set z Piekarni z 2003 roku, z Klatki z 2004 czy ten kończący Audioriver 2009, który – moim zdaniem – był jednym z najlepszych w historii naszego festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Luke Abbott wystąpi u boku Jamesa Holdena w Warszawie

Podczas imprezy nie zabraknie naszych rodzimych bohaterów. Holdena i Abbotta wspierać będą Bshosa i Leon, a do Nu:Tone’a dołączą Cls&Wax, K-Size oraz Simba. Wszystko to wydarzy się we wnętrzach nietkniętych jak dotąd „klubową” stopą. Soho Factory to dawne, industrialne hale produkcyjne, które zostały odremontowane i dziś służą jako świetna przestrzeń  do wydarzeń kulturalnych.

Bilety w cenie 33 zł (I pula), 39 zł (II pula) dostępne w sieci Ticketpro, czyli m.in. w Empikach, salonach Media Markt, Saturn, Media Expert.

źródło: mat. promo

Więcej:

04.11 (pt) James Holden, Nu:Tone & Luke Abbott live @ Soho Factory, Warszawa

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →