Wygraj wejściówki na Holdena w Warszawie!

Konkurs

Oprócz konkursu, w którym do wygrania są wejściówki, przedstawiamy galerię z industrialnych wnętrz Soho Factory gdzie 4 listopada zagrają min. James Holden, Luke Abbott i Nu:Tone

Jak fanom elektroniki przedstawić miejsce, w którym na co dzień nie odbywają się eventy z taką muzyką? Jak pokazać imprezowy potencjał pofabrycznej hali? Organizatorzy Audioriver znaleźli niezwykłą odpowiedź: artystyczne zdjęcia wykonane techniką HDR. Spójrzcie na galerię pokazującą miejsce, w którym 4 listopada zagrają m.in. James Holden, Nu:Tone i Luke Abbott.

Na co dzień w tym miejscu nie odbywają się imprezy klubowe i ludzie nie wiedzą, jak tam jest. W tygodniu jest to pusta, surowa hala. Jednak wchodząc tam, od razu czuć niesamowitą atmosferę. Taką, która aż prosi się o zorganizowanie porządnej imprezy. Szukaliśmy środka wyrazu, który przekażę tę atmosferę ludziom, którzy w Soho Factory nigdy nie byli.” – mówi Łukasz Napora, czyli rzecznik organizatorów wydarzenia, Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypomnijmy: 4 listopada w hali numer 15. warszawskiego kompleksu Soho Factory przy ulicy Mińskiej 25 wystąpią gwiazdy poprzednich edycji Audioriver: James Holden i Nu:Tone. Towarzyszyć im będzie Brytyjczyk Luke Abbott oraz polski support w składzie bshosa, Leon, Cls&Wax, K-Size oraz Simba.

Więcej:

04.11 (pt) James Holden, Nu:Tone & Luke Abbott live @ Soho Factory, Warszawa

KONKURS

W konkursie organizowanym przez Muno.pl możecie wygrać 4 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie.

Pytanie: Jak nazywa się utwór stworzony przez Jamesa Holdena na potrzeby jego kompilacji z serii DJ-Kicks?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać najpóźniej do 28 października do godziny 11:00 na adres [email protected]. W treści należy podać prawidłową odpowiedź, login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

GALERIA (fot. Jarek Budyta):Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →