James Blake zaprasza na „Before”. Nowe EP genialnego muzyka

News
James Blake w kolaboracji z Finneasem 

James Blake powrócił z pełnoprawnym wydawnictwem. Na nowym EP muzyk ponownie eksploruje bardziej taneczne przestrzenie elektroniki. Before to doskonały kawałek dźwięków.

James Blake – pierwsze wydawnictwo po Assume Form

Czekaliśmy, czekaliśmy i wreszcie się doczekaliśmy! Kilka dni temu do sieci trafił nowy materiał Jamesa Blake’a. Myślę, że będzie to historyczny minialbum w jego karierze, bowiem muzyk ponownie zdecydował się na uderzenie w bardziej taneczne tony! Tak, dobrze czytacie. W jego przypadku to niejako powrót do korzeni, bowiem muzyk swoją karierę rozpoczynał za deckami!

James Blake – Before (Official Quarantine Video)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od premiery ostatniego pełnoprawnego wydawnictwa upłynął już prawie rok. Assume Form ukazało się w 2019 roku i było albumem, co tu dużo mówić, genialnym. Przez rok muzyk wypuścił zaledwie dwa utwory i kilka coverów. Teraz czas przyszedł na Before. Minialbum składa się z 4 utworów, a każdy z nich okraszony został teledyskiem. Słowem – uczta dla uszu i oczu!

James Blake znowu pewien siebie

Z oficjalnej notki prasowej artysty, która towarzyszyła premierze Before, dowiemy się, że EP jest dla niego pewnym manifestem. Jak mówi Blake:

Ponownie odnalazłem pewność siebie by położyć swoje wokale na bardziej parkietowe rytmy

I właśnie to przekonanie o tym, że muzyk ponownie może komponować bardziej taneczne utwory słychać na całym materiale. Fani Brytyjczyka powinni być wniebowzięci. To co dokonało się na tej EPce nie jest żadnym przełomem, ani wielką woltą stylistyczną. To delikatna zmiana kierunku, taneczny rys, który słychać w nowej twórczości muzyka. Mi osobiście ten kierunek odpowiada. Uważam, że głos, którym Blake został obdarzony to nieprawdopodobny dar, który nie koniecznie musi być używany w celu tworzenia kolejnych wyciskaczy łez.

James Blake – I Keep Calling

Za oprawę wizualną Before odpowiada Ryder Ripps, człowiek, którego możecie kojarzyć chociażby z projektu, swoją drogą dość niesławnego, albumu Pop Smoke’a Shoot for the Stars Aim for the Moon.

James Blake – Do You Ever 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →