Kolejny przystanek Jam The Club – BILETY!

Wydarzenie

W najbliższy weekend czekają nas kolejne wydarzenia muzyczne z cyklu Jam The Club. W Warszawie oraz Gdańsku wystąpi legenda sceny drum'n'bass - London Elektricity!

Tony Colman aka London Elektricity wystąpi w najbliższy weekend w dwóch polskich miastach – w Warszawie (M25) oraz Gdańsku (CSG) w ramach  tournee promującego najnowszy album artysty. Płyta „Yukes!” trafi na sklepowe półki 25 kwietnia tego roku i zostanie wydana nakładem należącego do Colmana legendarnego labelu – Hospital Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Projekt London Elektricity powstał w 1996 roku pierwotnie jako duet: Tony Colman i Chris Goss. Od kilku jednak lat jest solowym przedsięwzięciem Colmana, który obecnie ma na swoim dziesiątki singli oraz wiele doskonałych remiksów m.in. dla Herbie Hancock’a czy też Underworld. Wraz London Eletricity do Polski przyjedzie również MC Wrec. 

Agencja Illegalbreaks, odpowiedzialna za organizację cyklu imprez Jam The Club, ogłasza nazwiska kolejnych artystów, którzy przyjadą w nabliższym czasie do naszego kraju. Bilety na wszystkie wydarzenia możecie oczywiście zamawiać na Muno.pl 🙂
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →