Wygraj album Jacob Seville – 'Traveling Soul’ – KONKURS

Konkurs

Jacob Seville zabiera nas w ekscytującą podróż do dziewięciu muzycznych krain, z których każda prezentuje zupełnie odmienne oblicze nowoczesnej elektroniki. Gotowi? Zatem w drogę!

Traveling Soul jest drugim krążkiem Jacoba Seville’a – pochodzącego z Polski, utalentowanego producenta muzyki elektronicznej. Krążek powstał na przestrzeni kilku ostatnich lat, jako kolaż historii, emocji i wspomnień, zebranych przez autora podczas jego licznych wypraw.
W tej podróży Seville nie pozostawia słuchacza samemu sobie, niczym najlepszy przewodnik odkrywa muzyczne terra incognita, serwując odbiorcy doznania pełne oryginalnych dźwięków. Album jest kompilacją utworów – pamiątek, przywiezionych z najodleglejszych zakątków świata. Stąd jego olbrzymia różnorodność – od energetycznego tech-house’u, do spokojnego, niezwykle przestrzennego down-tempo. Już tytułowy numer Traveling Soul rozpoczyna dynamiczny beat, rozgrzewając słuchacza do dalszej drogi. Czekają go także momenty odpoczynku, dźwiękowe oazy, jak chociażby Trippin with Bushyo – wędrówka w stronę chilloutu i gęstego space house’u. Nie brak oczywiście charakterystycznego stylu Seville’a – głębokiego, emocjonalnego brzmienia, space’owych dźwięków, bogatej palety instrumentów i nostalgicznie wybrzmiewającej nuty dawnego progressive house.
Album jest mapą po obszarach, które wybrzmiewają nie tylko w podróżniczej duszy autora, ale także po nowoczesnych nurtach muzyki elektronicznej. Jacob Seville eksploruje muzyczne zakątki z zacięciem wytrawnego poszukiwacza skarbów i jak się okazuje z należytym mu sukcesem. Traveling Soul to prawdziwa skrzynia skarbów. Każdy z utworów jest jedynym w swoim rodzaju, wartościowym klejnotem i ważnym elementem całości. Koneserów muzycznych precjozów ucieszy fakt, że masteringiem krążka zajął się sam Robert Babicz.

KONKURS

Mamy dla Was 3 egzemplarze albumu Jacob Seville – „Traveling Soul”. Jak je zdobyć? Wystarczy, że polubisz tego newsa (przycisk FB na początku artykułu) i odpowiesz na pytanie:
Jaki tytuł nosi pierwszy singiel promujący album „Traveling Soul”?
Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie też swoje imię, nazwisko, login na muno.pl oraz adres pocztowy. Rozwiązanie konkursu nastąpi 25 września o godzinie 15:00.
Jacob Seville
 – Traveling Soul [Sevash]
Data wydania: 23.09.2014
Tracklista:
1. Islands
2. Trippin with Bushyo
3. Nitsa
4. Ocata
5. Geburtstag Party
6. Traveling Soul
7. Journey to the Stars
8. Trouble in Paradise
9. God Sommer
Support: Nick Muir, Anderson Noise, Chris Fortier, Gabriel I, Madloch, Cevin Fisher, Kruse Nuernberg, Dave Angel, Andrew Grant, Elio Riso, Lonya, Nikko Z, Logiztik Sounds, Rich Curtis, Dale Middleton, Reinier Zonneveld, Vanilla Ace, Miguel Garji, Deepfunk, Dartek, Ruttenbergs i inni.
Źródło: materiały promo
Tekst:
Danny Moore

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →