Album Jacoba Seville już w sprzedaży – ZAMÓW TERAZ!

News

Debiutancki album Jacoba Seville - Romance, od dziś możecie zamawiać bezpośrednio przez Muno.pl. Masteringiem utworów zajął się sam Robert  Babicz!

Jacob Seville – filar sceny klubowej od ponad 10 lat. Prekursor i ojciec stylu progressive house w Polsce, z którego ewoluował do całej palety ambitnych gatunków muzyki elektronicznej.

Romance, taki tytuł ma debiutancki album Jacob’a Seville i Mz Sunday Luv. Za mastering materiału odpowiedzialny jest nikt inny, jak uwielbiany przez Jacob’a – Robert Babicz!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To właśnie ten niemiecki artysta będzie gwiazdą imprez z okazji wydania albumu. W najbliższy weekend 22 marca w warszawskim klubie Jerozolima oraz w sobotę 23 marca w poznańskim SQ klub.

Romance to 12 melodyjnych utworów, które jak 12 miesięcy tworzą muzyczny rok obojga artystów. Tyle dokładnie czasu zajęła im praca nad albumem. A efekt? Eklektyczny mariaż gatunków elektronicznych, muzyczna podróż nasycona rytmem, melodią i magnetyzującym wokalem. W tej dziedzinie Jacob Seville i Mz Sunday Luv są kochankami doskonałymi, a ich romans z pewnością będzie na językach całego klubowego świata.

Album możecie zamawiać już teraz za pośrednictwem Muno.pl w cenie 19,90 PLN (+ koszty przesyłki)

 

POSŁUCHAJ ZWIASTUNU:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →