Jacek Sienkiewicz – 20 lat na scenie

Wydarzenie

Już 17 czerwca w warszawskim 1500m2 legendarny polski producent techno będzie świętować wydanie nowej płyty i swoje 20-lecie na scenie. Towarzyszyć mu będą przyjaciele.

Jacek Sienkiewicz, założyciel warszawskiej wytwórni Recognition, ma co świętować. Już wkrótce wyda album „Hideland„, który zbiega się w czasie z podsumowaniem 20-letniej kariery studyjnej. Z tej okazji, Jacek Sienkiewicz zaprasza swoich przyjaciół i fanów do 1500m2 na „Recognition Records Release Party: Jacek Sienkiewicz „Hideland” LP”.

Czego możemy się spodziewać tej niezwykłej nocy?
Na głównej scenie zagramy kilka setów na żywo… czyli maszyny vs ludzie. To Michał Wolski, który właśnie wydał w Recognition swój nowy album, reprezentant krakowskiego undergroundu Chino, Jurek Przeździecki z modularną bronią w secie solo, zaś w duecie ze mną jako Tumult Hands z całkiem nowym materiałem. Oczywiście zagram dla Was całą najnowszą płytę „Hideland”. Sety DJ-skie to domena moich dwóch zwariowanych przyjaciół, czyli ekstatycznego Mica Ostapa, z którym kupowaliśmy winyle w Berlinie już w 1994 roku, oraz DJ-a Mo, z którym odbyliśmy pewnie setki podróży, w czasie których dobra muzyka i humor były najważniejszemówi Sienkiewicz.
Nie zabraknie także chillout roomu, którego klimat będzie nawiązywał do początków kariery Jacka w latach 90-tych. Spokojnie i psychodelicznie zagrają Maciek Sienkiewicz (Father and Son Records and Tapes),  Jacek Staniszewski (Facial Index), Wojtek Żdanuk (Sideone.pl) i Pytek (Asfalt.pl), a specjalne wizualizacje zapewni Krisb oraz Ula z Sylwkiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

17.06.2016 l Recognition Records Release Party: Jacek Sienkiewicz „Hideland” LP l 1500m2 l Warszawa


Jacek Sienkiewicz – Hideland [Recognition]
Data wydania: 24.06.2016

Tracklista:
01. Hide Away
02. First Run
03. Desert Plan
04. Kingdom of Lo
05. Hideland
06. Gone
07. Radionist
08. Last Run
09. Summer 2016 (wydanie CD)
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →