Polak nagrywa dla Resident Advisor

News

Jacaszek jest autorem kolejnego podcastu dla jednego z najbardziej prestiżowych magazynów internetowych promujących muzykę elektroniczną - Resident Advisor!

Michał Jacaszek aka Jacaszek to niezwykle utalentowany autor i producent muzyki elektorakustycznej, łączącej dźwięki preparowane elektronicznie z żywym instrumentarium. Właśnie ukazał się jego ekskluzywny podcast nagrany dla jednego z najbardziej prestiżowych magazynów internetowych promujących muzykę elektroniczną – Resident Advisor.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moja muzyka to bardzo ambitny plan: chcę stworzyć własny, osobisty i rozpoznawalny język muzyczny, w którym elektroniczna manipulacja nagranym dźwiękiem, wykorzystanie nowoczesnej technologii samplingu, wzbogaci tradycyjne instrumentarium akustyczne. Motywacją tych eksperymentów jest rzecz bardzo prosta i trudna zarazem: odnajdywanie ukrytego i uniwersalnego piękna. – opowiada Jacaszek.

 

 

Jak mówi Jacaszek w wywiadzie dla Resident Advisor, podcast nagrał w większości ze swoich utworów przeplatanych dziełami, które były dla niego inspiracją przez wiele lat.

 

Michał Jacaszek będzie także jedną z gwiazd nowojorskiej edycji festiwalu Unsound, o której nie tak dawno mogliście przeczytać na łamach muzikanova.pl.

 

Michałowi gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →